Габариты, мигалки

Новое
Набір світла ONRIDE силіконова Dual помаранчевий
Набір блимавок Onride Dual Комплект з двох легких блимавок (передня і задня) в силіконовому корпусі, котрі просто і швидко кріпляться до будь-якого типу руля або підседільного штиря. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі чи для додаткового/резервного освітлення в темний час доби. Характеристики: Джерело світла: 2 світлодіода Світловий потік: 3.7 Люмен Елементи живлення: 2xCR2032CR2032 (3V) (в комплекті) Режими роботи: Постійний / блимаючий / швидко блимаючий Колір: Помаранчевий Особливості: Орієнтовний час роботи: 70 год (постійне світло) / 140 год (блимання) Швидкоз'ємне кріплення Кріплення без використання інструментів Вологозахищений корпус 3 режими роботи Відеоогляд Бренд: ONRIDE Світловий потік: 4 Тип товару: Комплекти світла Елемент живлення: CR2032
Новое
Мигалка KLS Io набір блакитний
Доставка 2-3 дня!
Комплект з двох мигалок (передня і задня). Маленькі та легкі компактні блималки в компактному корпусі з максимально універсальним типом кріплення, що дозволяє встановити на будь-який тип руля чи підсідельного штиря. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі в темний час доби.
Новое
Мигалка KLS Io набір червоний
Доставка 2-3 дня!
Комплект з двох мигалок (передня і задня). Маленькі та легкі компактні блималки в компактному корпусі з максимально універсальним типом кріплення, що дозволяє встановити на будь-який тип руля чи підсідельного штиря. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі в темний час доби.
Новое
Мигалка KLS Io набір сріблястний
Доставка 2-3 дня!
Комплект з двох мигалок (передня і задня). Маленькі та легкі компактні блималки в компактному корпусі з максимально універсальним типом кріплення, що дозволяє встановити на будь-який тип руля чи підсідельного штиря. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі в темний час доби.
Новое
Мигалка KLS Eggy набір блакитний
Доставка 2-3 дня!
Мигалка KLS Eggy набір Комплект з двох мигалок (передня і задня). Маленькі, легкі (20г) і компактні блималки, котрі легко і швидко кріпляться до будь-якого типу руля чи підседільного штиря. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі в темний час доби.
Новое
Набір велосипедного світла ONRIDE Lit 50
Доставка 2-3 дня!
Набір велосипедних габаритних мигалок ONRIDE Lit 50 Стильний набір ультракомпактних блимавок в алюмінієвому корпусі з вбудованим акумулятором. Зелений індикатор, що знаходиться прямо під лінзою-кнопкою, сповіщає про стан зарядки. Характеристики: Джерело світла: 1 x Світлодіод (0.5 Wt) Елемент живлення: Вбудований акумулятор Li-Poly (3.7V 260mAh) Режими роботи: Постійний яскравий (100%) Постійний середній (50%) Блимаючий Кріплення: Універсальний гумовий хомут 25-32мм Вага: 30 грамів Особливості: Батарея заряджається від micro-USB Індикатор розрядженої батареї Швидкоз'ємне кріплення Кріплення без використання інструментів Вологозахищений корпус IPX4 Видимість до 800 метрів Бренд: ONRIDE Світловий потік: 10 Тип товару: Комплекти світла Елемент живлення: Вбудований Li-Ion/Li-Pol
Новое
Набір світла ONRIDE Lit 30
Доставка 2-3 дня!
Набір велосипедних габаритних мигалок ONRIDE Lit 30 Стильний набір ультракомпактних блимавок в алюмінієвому корпусі із живленням від двох пласких батарейок CR2032. Кнопку вбудовано прямо у лінзу-розсіювач, а у корпусі передбачені спеціальні вирізи для кращої бокової видимості. Характеристики: Джерело світла: Світлодіоди (0.5 Wt) Елементи живлення: 4 x CR2032 (3V) (в комплекті) Режими роботи: Постійний яскравий (100%) Постійний середній (50%) Блимаючий Кріплення: Універсальний гумовий хомут 25-32мм Вага: 30 грамів Особливості: Швидкоз'ємне кріплення Кріплення без використання інструментів Вологозахищений корпус IPX4 Видимість до 800 метрів Бренд: ONRIDE Світловий потік: 10 Тип товару: Комплекти світла Елемент живлення: CR2032
Новое
Набір мигалок KLS Vega USB синій
Комплект з двох блимавок (передня і задня). Маленькі, легкі і компактні блимавки, котрі легко і швидко кріпляться до будь-якого типу руля чи підсідельного штиря.Призначені для позначення велосипедиста на дорозі в темний час доби.
Набір дитячих мигалок KLS Animal коричневий
Комплект з двох легких дитячих блимавок (передня і задня) в силіконовому корпусі у вигляді звірів, з максимально універсальним типом кріплення, що дозволяє встановити на будь-який тип руля. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі чи для додаткового/резервного освітлення в темний час доби. Характеристики: Джерело світла: 2x світлодіоди Елементи живлення: 2x CR2032 3V (в комплекті) Кріплення: Універсальне на труби діаметром 25.4-35 мм Колір: Коричневий Особливості: Мигалка сумісна з усіма діаметрами і формами рулів підсідільних штирів Вологозахищений корпус Швидкоз'ємне кріплення без інструментів. Характеристики: Джерело світла: 2 червоних світлодіоди Світловий потік: 3 Лм Елементи живлення: Батарейки 2 x CR2032 (3V) (в комплекті) Функції: Постійне світло, блимання пари, перемінне блимання Колір: Коричневий Особливості: • М'який силіконовий корпус • Орієнтовний час роботи: 70 год (постійне світло) / 140 год (блимання), • Вологозахищений корпус у відповідності до стандарту IPX 4 • Швидкоз'ємне кріплення на силіконовий хомут без інструментів. Гарантія: 6 місяців.
Набір дитячих мигалок KLS Animal рожевий
Комплект з двох легких дитячих блимавок (передня і задня) в силіконовому корпусі у вигляді звірів, з максимально універсальним типом кріплення, що дозволяє встановити на будь-який тип руля. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі чи для додаткового/резервного освітлення в темний час доби. Характеристики: Джерело світла: 2x світлодіоди Елементи живлення: 2x CR2032 3V (в комплекті) Кріплення: Універсальне на труби діаметром 25.4-35 мм Колір: Рожевий Особливості: Мигалка сумісна з усіма діаметрами і формами рулів підсідільних штирів Вологозахищений корпус Швидкоз'ємне кріплення без інструментів. Характеристики: Джерело світла: 2 червоних світлодіоди Світловий потік: 3 Лм Елементи живлення: Батарейки 2 x CR2032 (3V) (в комплекті) Функції: Постійне світло, блимання пари, перемінне блимання Колір: Рожевий Особливості: • М'який силіконовий корпус • Орієнтовний час роботи: 70 год (постійне світло) / 140 год (блимання), • Вологозахищений корпус у відповідності до стандарту IPX 4 • Швидкоз'ємне кріплення на силіконовий хомут без інструментів. Гарантія: 6 місяців.
Набір мигалок KLS Vega USB чорний
Доставка 2-3 дня!
Комплект з двох блимавок (передня і задня). Маленькі, легкі і компактні блимавки, котрі легко і швидко кріпляться до будь-якого типу руля чи підсідельного штиря. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі в темний час доби. Переднє світло Характеристики: Джерело світла: 1 світлодіод Елементи живлення: Вбудована батарея Li-ion (3,7 В / 220 mAh) Режими і час роботи: Постійне світло яскраве (100%) - До 4.5 годин Постійне світло середнє (50%) - До 9 годин Блимання - До 9 годин Колір: Чорний Особливості: • Лінза передньої блимавки закрита зверху щоб не сліпити очі • Універсальне кріплення з можливістю обертання блимавки на 360° • Захист від випадкового вмикання в рюкзаку/кишені - для вмикання потрібно виконати подвійне натискання, а для вимикання - довге натискання • Подвійне блимання - це попередження про низький заряд батареї • При зниженні заряду батареї до 24-5% - індикатор починає світитись червоним, при зниженні менше 5% - індикатор починає блимати червоним • Вбудована батарея заряджається від Micro USB • Довговічність батареї - витримує до 500 циклів перезаряду без втрати ємкості • Блимавка сумісна з усіма діаметрами і формами рулів • Вологозахищений корпус у відповідності до стандарту IPX4 • Швидкоз'ємне кріплення без інструментів. Характеристики: Джерело світла: 1 світлодіод Елементи живлення: Вбудована батарея Li-ion (3,7 В / 220 mAh) Режими і час роботи: Постійне світло яскраве (100%) - До 4.5 годин Постійне світло середнє (50%) - До 9 годин Блимання - До 9 годин Колір: Чорний Особливості: • Лінза задньої блимавки не закрита і виступає за корпус щоб забезпечити гарну видимість з боків • Універсальне кріплення з можливістю обертання блимавки на 360° • Захист від випадкового вмикання в рюкзаку/кишені - для вмикання потрібно виконати подвійне натискання, а для вимикання - довге натискання • Подвійне блимання - це попередження про низький заряд батареї • При зниженні заряду батареї до 24-5% - індикатор починає світитись червоним, при зниженні менше 5% - індикатор починає блимати червоним • Вбудована батарея заряджається від Micro USB • Довговічність батареї - витримує до 500 циклів перезаряду без втрати ємкості • Блимавка сумісна з усіма діаметрами і формами підсідільних штирів і може бути також встановлена на задній трикутник • Вологозахищений корпус у відповідності до стандарту IPX4 • Швидкоз'ємне кріплення без інструментів.
Фонарь мигалка передний A-Snap W, черный, 60 гр.
Фонарь мигалка передний Snap W с 2 высокоинтенсивными диодами. В комплекте 2 x CR2032  батарейки.2 функции : 160 часов мигания,  35 часов работы  при  постоянном свечении. Резиновое крепление для диаметров 20-32 мм.Черный корпус.