Новое
Насос компактний Sahoo 311403 з манометром
Легкий алюмінієвий насос Sahoo 311403 має компактні розміри але, при цьому, досить потужний. Оснащений манометром та шлангом з розумним клапаном, для більш зручного накачування покришок. Характеристики: Матеріал: Корпус: Алюміній Шток: Алюміній Максимальний тиск: 100 PSI / 6.9 Bar Довжина: 190 мм Тип ніпеля: PV/FV / (Presta Valve / French Valve) AV/SV (Auto Valve / Schrader Valve) DV (Dunlop Valve) Колір: Чорний Особливості • Розумна голівка сумісна з усіма типами ніпелів, без необхідності розбирання • Має зовнішній шланг та манометр • Тримач на раму в комплекті Бренд: Sahoo Максимальний тиск: 100 Тип товару: Насоси Манометр: Аналоговий Тип насосу: Компактний Шланг: Зі шлангом
Новое
Насос компактний KLS Covert пластиковий зі шлангом та мініманометром
Компактний насос KLS Covert Що робить даний насос компактним та вміщує все необхідне? Ви можете висунути схований манометр простим натисканням на металеву підніжку і конвертувати ручний насос в портативний підлоговий міні-насос. На додачу шток насоса має телескопічну конструкцію.
Новое
Насос підлоговий KLS Airflow One алюмінієвий з манометром
Доставка 2-3 дня!
Насос підлоговий KLS Airflow One Якісний підлоговий насос з алюмінієвим корпусом. Завдяки великому об'єму повітряної камери Ви підготуєте велосипед до покатеньки в лічені секунди. Характеристики: • Матеріал корпуса: алюміній • Матеріал штоку: алюміній • Тип ніпеля: PV/FV / (Presta Valve / French Valve) / AV/SV (Auto Valve / Schrader Valve) / DV (Dunlop Valve), • Максимальний тиск: 160 PSI / 11 bar, • Розміри ручки (ДхШ): 240 х 37 мм, • Довжина шлангу: 94 см, • Вага: 1170 г.
Новое
Насос компактний KLS Doubly 50 алюмінієвий телескопічний універсальний вентиль
Доставка 2-3 дня!
Насос компактний KLS Doubly 50 Компактний та легкий міні-насос, телескопічного типу. Призначений для використання в 'польових' умовах. Виготовлений з анодованого алюмінію.
Новое
Насос підлоговий KLS Twister Pro пластиковий з манометром
Доставка 2-3 дня!
Насос підлоговий KLS TWISTER PRO Стаціонарний насос з манометром. Легка конструкція з пластмаси. Зручна ручка, широка основа, розширений корпус для більш легкого накачування, великий манометр - для легкого зчитування інформації.
Новое
Насос компактний KLS Smart телескопічний алюмінієвий
Доставка 2-3 дня!
Насос компактний KLS SMART телескопічний алюмінієвий Компактний телескопічний насос. Призначений для використання в польових умовах. Корпус і шток поршня виготовлений з алюмінію.
Новое
Насос підлоговий KLS Magnum алюмінієвий з манометром
Доставка 2-3 дня!
Насос підлоговий KLS MAGNUM з манометром алюмінієвий Потужний підлоговий велосипедний насос, який оснащений манометром. Призначений для використання в майстернях або в інших умовах стаціонарно. Корпус насоса виготовлений з анодованого алюмінію.
Новое
Насос підлоговий ONRIDE AirFill сталевий з манометром
Доставка 2-3 дня!
Насос підлоговий ONRIDE AirFill сталевий з манометром Якісний і зручний підлоговий насос з алюмінієвим корпусом і зручною ручкою. Манометр піднятий для полегшення читання показань. Автоматичний клапан дозволяє використовувати насос як для автомобільних, так і велосипедних ніпелів.
Новое
Насос Zefal PROFIL MAX FP30 160PSI, напольный
Доставка 2-3 дня!
Напольний насос з легким для читання манометром з вбудованим об'єктивом. Система Z-Switch є універсальною і відповідає всім типам клапанів та забезпечує легкий перехід від Presta до Schrader або Dunlop через простий перемикач. Вбудований гачок для ручки та шланга.