Насосы

Корневая|Главная|Аксессуары|Насосы
Насос PRO TEAM підлоговий, алюмінієвий корпус, манометр
TEAM PRO Floorpump - це якісний напольний насос TEAM PRO, який підходить для майстерні кожного гонщика або магазину. Розроблений, щоб забезпечити вам кращий досвід спортивного велосипеду, PRO Floorpump Team - це прецизійний підлоговий насос з подвійним аналоговим манометром. Двозонний манометр із повністю алюмінієвою сплавною конструкцією, обробленою з ЧПУ, забезпечує точне накачування як при низьких тисках так і забезпечує високий тиск, необхідний для шосейних шин.
Насос ONRIDE Blast 20 компактний алюмінієвий з манометром
Компактний насос ONRIDE Blast 20 виготовлений з міцного алюмінію, оснащений зручною Т-подібною ручкою та має розумний клапан, який автоматично підлаштовується під різні типи ніпелів. Даний насос качає повітря в обидві сторони, завдяки чому, для накачування тієї ж самої покришки, вам знадобиться вдвічі менше часу та вдвічі менше рухів, ніж зазвичай. Вбудований манометр дозволяє точно підібрати необхідний тиск у покришках велосипеда.
Насос компактний KLS Covert пластиковий зі шлангом манометром універсальний вентиль
Компактний насос KLS Covert Що робить даний насос компактним та вміщує все необхідне? Ви можете висунути схований манометр простим натисканням на металеву підніжку і конвертувати ручний насос в портативний підлоговий міні-насос. На додачу шток насоса має телескопічну конструкцію.
Насос ручной Author AAP AirStream Composite, черный, вес 100гр.
Компактный мини насос AAP AirStream выполнен из комбинацции алюминия и пластика и легко достигает давлений до 120PSI (0,83MPa). Внутри выдвигающийся шланг для накачивания шины с автовентилем AV. В комплекте адаптор для FV нипелей.
Насос компактний Giyo GP-41S пластиковий з манометром чорний з лого VK
Насос компактний GIYO GP-41S пластиковий з манометром чорний Компактний легкий міні-насос з манометром в пластиковому корпусі. Підходить для спортивного і автомобільного ніпеля.В комплекті кріплення до рами велосипеда. Характеристики: Матеріал корпусу: Пластик Матеріал штоку: Алюміній Максимальний тиск: 100 psi Тип ніпеля: PV/FV / (Presta Valve / French Valve) / AV/SV (Auto Valve / Schrader Valve) / DV (Dunlop Valve) Колір: Чорний Особливості: • Манометр, • Посилений пластиковий корпус, • Кріплення на раму велосипеда, • Захисний ковпачок на клапан, • Важіль блокування.