Мини насос

Корневая|Главная|Аксессуары|Насосы|Мини насос
Насос ONRIDE Blast 20 компактний алюмінієвий з манометром
Компактний насос ONRIDE Blast 20 виготовлений з міцного алюмінію, оснащений зручною Т-подібною ручкою та має розумний клапан, який автоматично підлаштовується під різні типи ніпелів. Даний насос качає повітря в обидві сторони, завдяки чому, для накачування тієї ж самої покришки, вам знадобиться вдвічі менше часу та вдвічі менше рухів, ніж зазвичай. Вбудований манометр дозволяє точно підібрати необхідний тиск у покришках велосипеда.
Насос компактний KLS Covert пластиковий зі шлангом манометром універсальний вентиль
Компактний насос KLS Covert Що робить даний насос компактним та вміщує все необхідне? Ви можете висунути схований манометр простим натисканням на металеву підніжку і конвертувати ручний насос в портативний підлоговий міні-насос. На додачу шток насоса має телескопічну конструкцію.
Насос ручной Author AAP AirStream Composite, черный, вес 100гр.
Компактный мини насос AAP AirStream выполнен из комбинацции алюминия и пластика и легко достигает давлений до 120PSI (0,83MPa). Внутри выдвигающийся шланг для накачивания шины с автовентилем AV. В комплекте адаптор для FV нипелей.
Насос компактний Giyo GP-41S пластиковий з манометром чорний з лого VK
Насос компактний GIYO GP-41S пластиковий з манометром чорний Компактний легкий міні-насос з манометром в пластиковому корпусі. Підходить для спортивного і автомобільного ніпеля.В комплекті кріплення до рами велосипеда. Характеристики: Матеріал корпусу: Пластик Матеріал штоку: Алюміній Максимальний тиск: 100 psi Тип ніпеля: PV/FV / (Presta Valve / French Valve) / AV/SV (Auto Valve / Schrader Valve) / DV (Dunlop Valve) Колір: Чорний Особливості: • Манометр, • Посилений пластиковий корпус, • Кріплення на раму велосипеда, • Захисний ковпачок на клапан, • Важіль блокування.
Насос Topeak Mountain Morph трансф 11bar/макс алюм 250г
Насос великого об'єму з вужиком.- В комплекті кріплення на раму- Розкладна підніжка- Розміри: 32.2 x 5.8 x 3см- Ручка з пластмаси і кратону, корпус з алюмінію- Автомобільний і велосипедний ніпелі- Макс. тиск: 160 psi/ 11 bar- Вага: 250г
Насос Topeak Mini Dual DX, міні DualAction 8 bar/макс алюм клап SmartHead 150г
Мининасос для дороги или трейла. Умная голова (SmartHead ™) совместима с золотниками Presta и Schrader. Двойной цилиндр. Материал - алюминий. В комплекте установка на раму. 140 psi.
Размер (L x W x H) 23.1 x 4.7 x 3.2 см, вес 150 г
Насос Topeak Race Rocket 9,6bar/макс алюм клап SmartHead золот 85г
Насос для горных велосипедов из серии Mini Mountain. Большой объем подаваемого воздуха, алюминиевый корпус, максимальное давление 120psi/8bar. 2 типа ниппеля - SmartHead™ ThreadLock: Presta и Schrader.
Характеристики:

Материал: алюминий
Максимальное давление: 120psi/8bar