Фляги и пит. Системы

Корневая|Главная|Аксессуары|Фляги и пит. Системы
Фляга ELITE DEBOYO RACE 550мл 12год (нерж)
Фляга / термос зберігає температуру рідини гарячими до 12 годин та холодними до 24 годин
- Вакуумний клапан термо-фляги має ту ж технологію виготовлення, що і фляги FLY- Корпус з нержавіючої сталі марки AISI 304 забезпечує міцність, легкість в догляді, гігієнічність і відмінний зовнішній вигляд.- Можливо використовувати для відпочинку на природі.- Стандартний діаметр 74 мм.
Фляга ELITE FLY VUELTA 2021, мапа, чорний 550 мл
Офіційна фляга від ELITE до перегонів Vuelta 2021 року (лімітована серія) з мапою маршруту 2021.Найлегша спортивна фляга. Це досягається завдяки структурі змінної товщини - вони мають тонку середню частину та товсте дно, тому використовується менше матеріалу, не витрачаючи опір або функціональні якості пляшки. Без запаху, м'який і міцний пластмасовий матеріал, результат експериментального дослідницького проекту, реалізованого Elite Дизайн присвячено перегонам Vuelta Ергономічним ковпачок, що гарантує збільшений і легший потік рідини.
Фляга ELITE FLY TOUR DE FRANCE 2021, мапа, чорний 550 мл
Офіційна фляга від ELITE до перегонів TOUR DE FRANCE 2021 року (лімітована серія). Пляшка має на передньому плані всесвітньо відомий логотип Tour de France, створений французьким дизайнером Джоелем Генуном у 2002 році і мапа маршруту 2021.Найлегша спортивна фляга. Це досягається завдяки структурі змінної товщини - вони мають тонку середню частину та товсте дно, тому використовується менше матеріалу, не витрачаючи опір або функціональні якості пляшки.
Фляга ELITE FLY TOUR DE FRANCE 2021 Iconic жовта 550 мл
Офіційна фляга від ELITE до перегонів TOUR DE FRANCE 2021 року (лімітована серія). Пляшка має на передньому плані всесвітньо відомий логотип Tour de France, створений французьким дизайнером Джоелем Генуном у 2002 році.Найлегша спортивна фляга. Це досягається завдяки структурі змінної товщини - вони мають тонку середню частину та товсте дно, тому використовується менше матеріалу, не витрачаючи опір або функціональні якості пляшки.
Крепление для фляги Author ABC-PRO, черное
Крепление для фляги ABC-PRO имеет край специальной низкой формы, что облегчает вход/удаление бутылок на ходу. Идеально подходит для всех типов райдеров и для бутылок разных размеров. Прочный и легкий армированный пластик.
Крепление для фляги Author карбоновое ACP-X26, цвет : карбон / розовый
Крепление для фляги AUTHOR X26 Carbon - карбоновая конструкция, невероятно прочная и невероятно легкая. Имеет внутреннюю кромку с контурами, что облегчает вход / удаление бутылок на ходу, подхойдит для стандартных креплений и бутылок. Вес: 26 грамм.
Крепление для фляги Author карбоновое ACP-X26, цвет : карбон / красный
Крепление для фляги AUTHOR X26 Carbon - карбоновая конструкция, невероятно прочная и невероятно легкая. Имеет внутреннюю кромку с контурами, что облегчает вход / удаление бутылок на ходу, подхойдит для стандартных креплений и бутылок. Вес: 26 грамм.
Крепление для фляги Author карбоновое ACP-X26, цвет : карбон / зеленый
Крепление для фляги AUTHOR X26 Carbon - карбоновая конструкция, невероятно прочная и невероятно легкая. Имеет внутреннюю кромку с контурами, что облегчает вход / удаление бутылок на ходу, подхойдит для стандартных креплений и бутылок. Вес: 26 грамм.
М'яка пляшка HydraPak Stash 750 мл Mammoth Grey
HydraPak Stash 750 ml — компактна мяка пляшка, яка вдвічі легше жорстких аналогів. Економить місце в рюкзаку, в складеному вигляді займає лише чверть від повного обсягу. Відмінна комбінація практичності і яскравого дизайну.
М'яка пляшка HydraPak Stash 1 л Mammoth Grey
HydraPak Stash 1L - практична компактна мяка пляшка з яскравим дизайном. Вдвічі легше жорстких аналогів. Допомагає економити місце в рюкзаку: в складеному вигляді займає лише чверть від повного обсягу.
Мягкая фляга HydraPak SoftFlask 250 мл
Неймовірно легка мяка фляга для енергетичних гелів, води та ізотонічних напоїв. HydraPak SoftFlask 250 мл поміщається в кишеню рюкзака, розвантажувального пояса або жилета. Дозволяє поповнити запаси енергії, як тільки в цьому виникає необхідність.
Фляготримач ONRIDE Tack 20 нейлоновий чорний
Стильний пластиковий фляготримач ONRIDE Tack 20 із зачепом, що сумісний з більшістю сучасних велосипедних фляг. Характеристики: Матеріал: Нейлон Колір: Чорний Бренд: ONRIDE Колір: Чорний Матеріал: Нейлон Тип товару: Фляготримачі
Фляга ONRIDE Ram 20 600 мл. прозора зелена з ковпачком та мембраною 21
Фляга ONRIDE Ram 20 з оригінальним дизайном та мембраною, виготовлена з високоякісного пластику за технологією, що виключає використання бісфенолу (BPA). Характеристики: Об'єм: 600 мл Колір: Прозорий / зелений Особливості: • Фляга має ковпачок для захисту клапана від пилу та бруду • Фляга має мембраму, що виключає витікання води • Виготовлена з пластику, який не містить бісфенол • Дозволено мити в посудомийній машині Попередження: • Максимальна тепература рідини 40°C • Перед першим використанням сполосніть теплою водою Бренд: ONRIDE Колір: Прозорий / зелений Тип товару: Фляги Об`єм: 600 мл
Фляга ONRIDE Wally 800 мл прозора біла/чорний принт з ковпачком
Фляга ONRIDE Wally 800 мл прозора біла/чорний принт з ковпачкомФляга з оригінальним дизайном, виготовлена з високоякісного пластику (LDPE) за технологію, що виключає використання бісфенолу (BPA). Рекомендується наповнювати флягу водою, ізтонічними напоями, а також іншими спортивними напоями без газу, температурою до 70°С. Особливості: • Фляга має ковпачок для захисту клапана від пилу та бруду • Виготовлена з пластику, який не містить бісфенол • Дозволено мити в посудомийній машині. Попередження: • Максимальна тепература рідини 70°C (F.D.A. cert) • Перед першим використанням сполосніть теплою водою.
Фляга ONRIDE Ram 20 600 мл. прозора червона з ковпачком та мембраною 21
Фляга ONRIDE Ram 20 з оригінальним дизайном та мембраною, виготовлена з високоякісного пластику за технологією, що виключає використання бісфенолу (BPA). Характеристики: Об'єм: 600 мл Колір: Прозорий / червоний Особливості: • Фляга має ковпачок для захисту клапана від пилу та бруду • Фляга має мембраму, що виключає витікання води • Виготовлена з пластику, який не містить бісфенол • Дозволено мити в посудомийній машині Попередження: • Максимальна тепература рідини 40°C • Перед першим використанням сполосніть теплою водою Бренд: ONRIDE Колір: Прозорий / червоний Тип товару: Фляги Об`єм: 600 мл
Фляготримач ONRIDE Split алюмінієвий чорний
Фляготримач ONRIDE Split алюмінієвий чорний
Фляготримач ONRIDE Split Класична модель фляготримача. Вироблений з алюмінієвого дроту. Підійде на будь-який велосипед зі стандартним кріпленням. Характеристики: Матеріал:Прутовий алюміній Колір:Чорний Вага:60 г
Фляга ONRIDE Ram 20 600 мл. Прозора cиня з ковпачком та мембраною 21
Фляга ONRIDE Ram 20 з оригінальним дизайном та мембраною, виготовлена з високоякісного пластику за технологією, що виключає використання бісфенолу (BPA). Характеристики: Об'єм: 600 мл Колір: Прозорий / синій Особливості: • Фляга має ковпачок для захисту клапана від пилу та бруду • Фляга має мембрану, що виключає витікання води • Виготовлена з пластику, який не містить бісфенол • Дозволено мити в посудомийній машині Попередження: • Максимальна тепература рідини 40°C • Перед першим використанням сполосніть теплою водою Бренд: ONRIDE Колір: Прозорий / синій Тип товару: Фляги Об`єм: 600 мл