Велосумка под седло

Новое
Сумка під сідло Topeak Sidekick Wedge Pack M/0.75л з/фікс F/25 190г
Сумка с доступом с 2-х сторон. Пошита из прочнейшего материала, имеет длинную молнию, светоотражающую полосу, крепление для мигалки. Система крепления QuickClick с фиксатором F25.
Характеристики:

Крепление: QuickClick (F25) к рамкам седла и ремень на подседельный штырь
Материал: 600 Denier & EVA Foam
Новое
Сумка под седло Author A-S188 TPN X7, черная, обьем 1,5 - 2,2л.
Подседельная сумка Author A-S188 - это простая сумка с расширяемым основным отделением от 1,5 до 2,2л. Предназначена для длительного использования, основные части из водонепроницаемой брезентовой ткани. Размер (Д х Ш х В): 188 х 110 х 75 мм.
Новое
Сумка під сідло Sahoo Attack 131372-A-SA
Міцна та стійка до протирання сумка виготовлена з жакардового нейлону та продубльована вологозахисним термополіуретаном з захисними вставками PE для посилення низу. Легко кріпиться до рейок сідла та підсідельного штиря на ремінці з застібками 'велкро' та 'фастекс'. Сумісна з будь-якими рейковими сідлами та підсідельними штирями.
Новое
Сумка під сідло Sahoo Essential 131464 з кишенею для пляшки чорний
Об'ємна підсідельна сумочка виготовлена з міцних вологовідштовхуючих матеріалів. Конструкція передбачає наявність сітчастої кишені для пляшки чи фляги з гумовим тримачем. Кріплення сумки під сідло відбувається завдяки ремінцям з 'велкро' за рамки сідла та за підсідельний штир.
Новое
Сумка підсідельна KLS Tanaya 7л
Доставка 2-3 дня!
Сумка підсідельна KLS Tanaya Задня сумка під сідло великого об'єму. Має надійне кріплення з 3 ремінців та виготовлена з вологозахищених матеріалів. Характеристики: Матеріал: Поліестер 600D / Nylon 210D Об'єм: 7 Л (приблизно) Розміри: 57 x 17 x 20 см Колір: Чорний Особливості: • Вологовідштовхуючий матеріал, • Кріплення на ремінцях з 'велкро', • Бічні кишені для швидкого доступу, • Еластичний шнур для кріплення додаткового багажу • Світловідбиваючі елементи 3М.
Новое
Сумка підсідельна KLS Challanger T-system S (об'єм 0.3 л)
Доставка 2-3 дня!
Сумка підсідельна KLS Challanger T-system S Підсідельна сумочка KLS з швидкоз'ємним жорстким кріпленням T-System, виготовлена з водонепроникного поліестру і має вологозахищений дизайн. Допоможе завжди мати при собі найнеобхідніші речі з швидким доступом до них, а також розгрузить Ваш рюкзак. Характеристики: • Матеріал: поліестер, • Об'єм: 0,3 Л (приблизно), • Розміри: 17 x 7 x 8,5 см, • Колір: чорний.
Новое
Сумка підсідельна KLS Challanger T-system M (об'єм 0.5 л)
Доставка 2-3 дня!
Сумка підсідельна KLS Challanger T-system M Підсідельна сумочка KLS з швидкоз'ємним жорстким кріпленням T-System, виготовлена з водонепроникного поліестру і має вологозахищений дизайн. Допоможе завжди мати при собі найнеобхідніші речі з швидким доступом до них, а також розгрузить Ваш рюкзак. Характеристики: • Матеріал: поліестер, • Об'єм: 0,5 Л (приблизно), • Розміри: 19 x 8 x 9,5 см, • Колір: чорний.
Новое
Сумка підсідельна KLS Challanger strap M (об'єм 0.5 л)
Доставка 2-3 дня!
Сумка підсідельна KLS Challanger strap M Підсідельна сумочка KLS з ремінцевим кріпленням на 'велкро', виготовлена з водонепроникного поліестру і має вологозахищений дизайн. Допоможе завжди мати при собі найнеобхідніші речі з швидким доступом до них, а також розгрузить Ваш рюкзак. Характеристики: Матеріал: Поліестер Об'єм: 0,5 Л (приблизно) Розміри: 19 x 8 x 9,5 см Колір: Чорний Особливості: • Кріплення на ремінцях з 'велкро', • Петля для кріплення задньої блимавки • Світловідбиваючі елементи з матеріалу 3M.
Новое
Сумка підсідельна KLS Challanger strap L (0.8 л)
Доставка 2-3 дня!
Сумка підсідельна KLS Challanger strap L Підсідельна сумочка KLS з ремінцевим кріпленням на 'велкро', виготовлена з водонепроникного поліестру і має вологозахищений дизайн. Допоможе завжди мати при собі найнеобхідніші речі з швидким доступом до них, а також розгрузить Ваш рюкзак. Характеристики: • Матеріал: поліестер, • Об'єм: 0,8 Л (приблизно), • Розміри: 21,5 x 9,5 x 9,5 см, • Колір: чорний.
Новое
Сумка підсідельна KLS Slopper M (об'єм 0.7 л)
Доставка 2-3 дня!
Сумка підседільна KLS SLOPPER M Сумка виготовлена з водонепроникного поліестеру. Нова Т-подібна система кріплення дозволяє швидко і легко встановити сумку. На поверхні зустрічаються світловідбиваючі смужки для безпеки.
Новое
Сумка підсідельна KLS Slopper S (об'єм 0.4 л) 19
Доставка 2-3 дня!
Сумка підседільна KLS SLOPPER S Сумка виготовлена з водонепроникного поліестеру. Запатентована Т-подібна система кріплення TL-27 дозволяє швидко і легко встановити та зняти сумку. На боковини та позаду нашиті світловідбиваючі смужки.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel CROSS 131455 розмір L
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 131455L Виготовлена повністю з водонепроникного матеріалу, щоб зберегти речі сухими. 1680D нейлон має високу якість текстури та надзвичайно легко чиститься. Кріплення сумісні з більшістю сідел.
Новое
Сумка під сідло Roswheel Essential 131470S чорний
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 131470S Компактна підсідельна сумочка виготовлена з цупкого та міцного матеріалу. Кріплення під сідлом відбувається завдяки ремінцям з 'велкро' за рамки сідла та за підсідельний штир. Сумка має одне основне відділення що широко розкривається для зручного доступу до вмісту, а також має маленьку сітчасту кишеню всередині.
Новое
Сумка під сідло Roswheel Essential 131463 з блимавкою чорний
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Sahoo Roswheel 131463 Компактна підсідельна сумочка виготовлена з міцних вологовідштовхуючих матеріалів. Кріплення під сідлом відбувається завдяки ремінцям з 'велкро' за рамки сідла та за підсідельний штир. Сумка має одне основне відділення.
Новое
Сумка під сідло Sahoo 132004
Доставка 2-3 дня!
Ця маленька підсідельна сумочка виготовлена з особливим дизайном, який забезпечує напрочуд гарне утримання та просте кріплення до сідла. Відмінна річ для того, щоб мати під рукою необхідні щоденні речі. Особливість сумочки в тому, що вся задня стінка має світловідбиваюче покриття, що зробить вас помітним в темну пору доби.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel 13656-CC червона
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 13656 Високоякісна вологовідштовхуюча підсідельна сумочка з кріпленням на ремінці із застібками 'велкро' та 'фастекс'. Має пом'якшуючі вставки з піни для захисту вмісту. Петля ззаду сумочки для кріплення блимавки.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel 131275-H помаранчевий
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel LOHAS 131275-H Зручна підсідельна сумочка виготовлена з вологозахищеного матеріалу з кріпленням на ремінцях з 'велкро'. Особливий дизайн з висувним бардачком. Характеристики: Матеріали: Nylon 400D / PVC / EVA foam / штучна шкіра Об'єм: 0.5 літри Розміри: 17 x 8 x 7 см Особливості: Сумочка має внутрішній бардачок Кріплення на 'велкро' за рамки сідла та підсідельний штир Петля для кріплення габаритного світла Застібка 'блискавка' з клапаном Низ дубльований штучною шкірою для більшої міцності Стінки продубльовані піною EVA для захисту вмісту Світловідбиваючий друк логотипа.
Новое
Сумка під сідло Roswheel 13656. чорний
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 13656 Високоякісна вологовідштовхуюча підсідельна сумочка з кріпленням на ремінці із застібками 'велкро' та 'фастекс'. Має пом'якшуючі вставки з піни для захисту вмісту. Петля ззаду сумочки для кріплення блимавки.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel 131412-B
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 131412-B з блимавкою Міцна вологозахищена підсідельна сумочка виготовлена зі штучного вологовідштовхуючого матеріалу з захищеними клапаном застібками 'блискавка'. Просте швидкозйомне кріплення на рейки сідла та петля за підсідельний штир. Має петлю для кріплення заднього габаритного світла, а також логотипи надруковані світловідбиваючим складом.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel 13656-B чорно-блакитна
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 13656 Високоякісна вологовідштовхуюча підсідельна сумочка з кріпленням на ремінці із застібками 'велкро' та 'фастекс'. Має пом'якшуючі вставки з піни для захисту вмісту. Петля ззаду сумочки для кріплення блимавки.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel 131412-A
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 131412-A з блимавкою Міцна вологозахищена підсідельна сумочка виготовлена зі штучного вологовідштовхуючого матеріалу з захищеними клапаном застібками 'блискавка'. Просте швидкозйомне кріплення на рейки сідла та петля за підсідельний штир. Має петлю для кріплення заднього габаритного світла, а також логотипи надруковані світловідбиваючим складом.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel 131413-A
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 131413-A з блимавкою Міцна вологозахищена підсідельна сумочка виготовлена зі штучного вологовідштовхуючого матеріалу з захищеними клапаном застібок 'блискавка'. Просте швидкозйомне кріплення на рейки сідла та петля за підсідельний штир. Маэ інтегровану в корпус задню блимавку.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel CROSS 131455 розмір S
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 131455S Виготовлена повністю з водонепроникного матеріалу, щоб зберегти речі сухими. 1680D нейлон має високу якість текстури та надзвичайно легко чиститься. Кріплення сумісні з більшістю сідел.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel Attack 131372
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 131372 Міцна та стійка до протирання сумка виготовлена з жакардового нейлону та продубльована вологозахисним термополіуретаном з захисними вставками PE для посилення низу. Легко кріпиться до рейок сідла та підсідельного штиря на ремінці з застібками 'велкро' та 'фастекс'. Сумісна з будь-якими сідлами та підсідельними штирями.
Новое
Сумка під сідло Roswheel Race 131432S
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 131432S Компактна сумочка з підсідельним кріпленням. Виготовлена з вологостійких та стійких до протирання матеріалів та крипиться на ремінці з 'влекро'. Конструкція передбачає дві внутрішні кишені для дрібних речей.
Новое
Сумка підсідельна Roswheel Race 131432
Доставка 2-3 дня!
Компактна сумочка з підсідельним кріпленням. Виготовлена з вологостійких та стійких до протирання матеріалів та крипиться на ремінці з 'влекро'. Конструкція передбачає дві внутрішні кишені для дрібних речей.
Новое
Сумка під сідло Roswheel CROSS 131455 розмір M
Доставка 2-3 дня!
Велосипедна сумка з кріпленням під сідло Roswheel 131455M Виготовлена повністю з водонепроникного матеріалу, щоб зберегти речі сухими. 1680D нейлон має високу якість текстури та надзвичайно легко чиститься. Кріплення сумісні з більшістю сідел.