Зеркало заднего вида велосипеда

Готов к отправкеНовое
Дзеркало на кермо KLS Patrol mini
В наличии в магазине
Компактне дзеркало KLS Patrol Mini призначене для встановлення в кермо і може розміщуватися з будь-якої сторони. Встановлення в торець керма дозволяє добре бачити те, що відбувається позаду та не заважає кермуванню. Дзеркало можна встановлювати на кермо будь-якого типу - пряме та типу 'баран'.
Готов к отправкеНовое
Дзеркало на кермо KLS Patrol
В наличии в магазине
Дзеркало KLS Patrol призначене для встановлення в кермо і може розміщуватися з будь-якої сторони. Встановлення в торець керма дозволяє добре бачити те, що відбувається позаду та не заважає кермуванню. Дзеркало можна встановлювати на кермо будь-якого типу - пряме та типу 'баран'.
Новое
Дзеркало заднього виду ONRIDE Mirror 2.0
Доставка 2-3 дня!
Дане дзеркало можна встановити будь де на вашому велосипеді. Ідеально підходить для гірського велосипеда. Характеристики: Матеріал: Хромований пластик Кріплення: Універсальне, гумовий ремінець на трубу Налаштування: Шарнір 360° Вага: 25 грамів Особливості: • Гумовий ремінець кріпиться до труб діаметром від 22 до 60 мм, • Виготовлене хромуванням ABS пластику, тому воно не розіб'ється від падіння.
Новое
Дзеркало на кермо Blackburn Mullti Mirror
Зеркало на руль Blackburn Multi.

Универсальное крепление для любой конфигурации руля
Регулируемое овальное зеркало
Прочная рамка зеркала включает в себя спец. петлю, которая позволяет получить доп. функции регулировки
Дзеркало Zefal EYE монтаж на шолом
Доставка 2-3 дня!
Дзеркало на шолом Z Eye для туризму або поїздок в місті. Підходить для будь-якого шолома і може бути встановлено з будь-якого боку. Дзеркало (з хромованого пластика ABS) на розіб'ється навіть під час падіння.
Дзеркало Zefal SPY ліва/права сторона
Доставка 2-3 дня!
Дзеркало Spy можна встановлювати в різних місцях на велосипеді. Гумове кріплення дозволяє встановлювати дзеркало на кермо діаметра від 22 до 60 мм. Ідеально підходить для шосейних та MTB велосипедів.
Зеркало Green Cycle GMR-627 с креплением на шлем. Телескопическое удлинение 5-8', регулируемое
Доставка 2-3 дня!
Зеркало заднего вида Green Cycle DX-2270A устанавливается на шлем с помощью самоклеящейся панели. Длина телескопической ручки регулируется от 13 до 20 см. Очень удобно для использования в городе.
Зеркало Green Cycle GMR-428 складное (крепление в торец руля)
Доставка 2-3 дня!
Складное зеркало заднего вида Green Cycle DX-2280S идеально для использования в городе. Надёжно фиксируется в торец руля. Благодаря складной конструкции зеркало занимает меньше места при хранении велосипеда.
Готов к отправке
Дзеркало на кермо KLS Mirror BACKSIGHT чорний
В наличии в магазине
Дзеркало на кермо KLS Backsight Якщо безпека - це ваш пріорітет під час поїздок по дорогах, тоді дзеркало заднього виду повинно бути у вас на кермі. Воно дає вам можливість побачити що діється позаду одним кліпанням ока. Характеристики: Зовнішні діаметр керма: Від 22 мм до 26 мм Матеріал: Хромований пластик Дзеркало: Convex Кріплення: Універсальне кріплення в кермо Налаштування: Шарнір Вага: 60 грамів Особливості: • Роз'ємний хомут дозволяє встановити дзеркало не знімаючи інші компоненти • Розширений кут огляду завдяки дзеркалу convex • Можливість закріплення як зверху, так і знизу • Вигнута вверх арка лишає достатньо місця для руки, що не заважає керуванню • Міцний нейлоновий пластик забезпечує поліпшену стійкість до ударів Бренд: KLS Бік: На кермо
Зеркало Author на руль AM-70, черное
Зеркальце заднего обзора AM-70, легко устанавливаеися в торец руля и позволяет велосипедисту иметь обзор дорожной обстановки позади него не отвлекаясь поворот головы. Зеркальце овальной формы и можно приспособить к разным углам обзора. Вес : 18 грамм.