Зеркало велосипедное

Корневая|Главная|Аксессуары|Зеркало велосипедное
Дзеркало на кермо KLS Patrol mini чорний
Компактне дзеркало KLS Patrol Mini призначене для встановлення в кермо і може розміщуватися з будь-якої сторони. Встановлення в торець керма дозволяє добре бачити те, що відбувається позаду та не заважає кермуванню. Дзеркало можна встановлювати на кермо будь-якого типу - пряме та типу 'баран'.
Дзеркало на кермо KLS Patrol чорний
Дзеркало KLS Patrol призначене для встановлення в кермо і може розміщуватися з будь-якої сторони. Встановлення в торець керма дозволяє добре бачити те, що відбувається позаду та не заважає кермуванню. Дзеркало можна встановлювати на кермо будь-якого типу - пряме та типу 'баран'.
Дзеркало на кермо Blackburn Mullti Mirror
Зеркало на руль Blackburn Multi.

Универсальное крепление для любой конфигурации руля
Регулируемое овальное зеркало
Прочная рамка зеркала включает в себя спец. петлю, которая позволяет получить доп. функции регулировки
Дзеркало Zefal EYE монтаж на шолом
Дзеркало на шолом Z Eye для туризму або поїздок в місті. Підходить для будь-якого шолома і може бути встановлено з будь-якого боку. Дзеркало (з хромованого пластика ABS) на розіб'ється навіть під час падіння.
Зеркало Green Cycle GMR-627 с креплением на шлем. Телескопическое удлинение 5-8", регулируемое
Зеркало заднего вида Green Cycle DX-2270A устанавливается на шлем с помощью самоклеящейся панели. Длина телескопической ручки регулируется от 13 до 20 см. Очень удобно для использования в городе.
Зеркало Green Cycle GMR-428 складное (крепление в торец руля)
Складное зеркало заднего вида Green Cycle DX-2280S идеально для использования в городе. Надёжно фиксируется в торец руля. Благодаря складной конструкции зеркало занимает меньше места при хранении велосипеда.
Дзеркало на кермо KLS Mirror Backsight чорний
Дзеркало на кермо KLS Backsight Якщо безпека - це ваш пріорітет під час поїздок по дорогах, тоді дзеркало заднього виду повинно бути у вас на кермі. Воно дає вам можливість побачити що діється позаду одним кліпанням ока. Характеристики: Зовнішні діаметр керма: Від 22 мм до 26 мм Матеріал: Хромований пластик Дзеркало: Convex Кріплення: Універсальне кріплення в кермо Налаштування: Шарнір Вага: 60 грамів Особливості: • Роз'ємний хомут дозволяє встановити дзеркало не знімаючи інші компоненти • Розширений кут огляду завдяки дзеркалу convex • Можливість закріплення як зверху, так і знизу • Вигнута вверх арка лишає достатньо місця для руки, що не заважає керуванню • Міцний нейлоновий пластик забезпечує поліпшену стійкість до ударів Бренд: KLS Бік: На кермо
Зеркало Author на руль AM-70, черное
Зеркальце заднего обзора AM-70, легко устанавливаеися в торец руля и позволяет велосипедисту иметь обзор дорожной обстановки позади него не отвлекаясь поворот головы. Зеркальце овальной формы и можно приспособить к разным углам обзора. Вес : 18 грамм.