Напольный насос

Корневая|Главная|Аксессуары|Насосы|Напольный насос
Насос PRO TEAM підлоговий, алюмінієвий корпус, манометр
TEAM PRO Floorpump - це якісний напольний насос TEAM PRO, який підходить для майстерні кожного гонщика або магазину. Розроблений, щоб забезпечити вам кращий досвід спортивного велосипеду, PRO Floorpump Team - це прецизійний підлоговий насос з подвійним аналоговим манометром. Двозонний манометр із повністю алюмінієвою сплавною конструкцією, обробленою з ЧПУ, забезпечує точне накачування як при низьких тисках так і забезпечує високий тиск, необхідний для шосейних шин.
Насос підлог Blackburn Chamber Tubeless 160psi сір/чорн
МНОГО ВОЗДУХА - БЕЗ ТРУДА!
И ты думал, что у тебя никогда не накачать бескамерку ... Если ты приверженец бескамерных покрышек, то будешь удивлен, как ты жил без этого насоса. Просто накачайте камеру насоса до нужного давления, а потом поворотом рычага около манометра запустите его весь в покрышку! Как только покрышка встанет в ободе, верните рычаг назад и докачайте насосом до нужного давления.

Негабаритный поршень насоса для дополнительной прочности.
Насосная головка оснащена прочной крышкой из сплава и рычагом.
Насос підлоговий KLS Airflow One алюмінієвий з манометром універсальний вентиль
Насос підлоговий KLS Airflow One Якісний підлоговий насос з алюмінієвим корпусом. Завдяки великому об'єму повітряної камери Ви підготуєте велосипед до покатеньки в лічені секунди. Характеристики: • Матеріал корпуса: алюміній • Матеріал штоку: алюміній • Тип ніпеля: PV/FV / (Presta Valve / French Valve) / AV/SV (Auto Valve / Schrader Valve) / DV (Dunlop Valve), • Максимальний тиск: 160 PSI / 11 bar, • Розміри ручки (ДхШ): 240 х 37 мм, • Довжина шлангу: 94 см, • Вага: 1170 г.
Насос Pista Pump Red SILCA
З 1917 року SILCA є світовим лідером у виробництві велосипедних насосів. Саме модель Pista є символом цієї спадщини. Високопродуктивний, надійний насос.
Насос Pista Plus Pump SILCA
Це покоління Pista Plus поєднує високу продуктивність і надійність, що зробили його найпопулярнішим насосом з моменту випуску в 1962 році, з кількома іноваціями, що безумовно сподобаються прихильникам велоспорту.
Насос Viaggio Travel Pump SILCA
Складний насос, що не поступається характеристиками, точністю та ергономікою повнорозмірним насосам SILCA. iGauge цифровий датчик тиску з Bluetooth. Ідеальне доповнення дорожнього велокомплекту.
Насос Super Pista Digital Black Silca
Конструкція SuperPista Digital має більше спільного з амортизаційною вилкою ніж з традиційним насосом. Сталевий поршень, шкіряна манжета, алюмінієвий циліндр, лінійний підшипник IGUS, все це заради однієї мети – плавний рух з максимальною ефективністю.
Насос підлог Topeak Transformer X стійка з/маном 11bar/макс алюм клап SmartHead 2кг чорн
Насос Topeak Transformer X стойка, с/маном. 11bar/макс., сталь, SmartHead, черный.
Особенности:

Профессиональный напольный насос-стойка для всех типов велосипедов, включая шоссейные и трековые
Позволяет установить велосипед на стойку для ремонта
Насос підлог Topeak Transformer XX стійка з/маном 11bar/макс алюм клап SmartHead 2,21кг
Насос Topeak Transformer XX + стойка, с/маном. 11bar/макс., сталь, SmartHead, черный, желтая стойка.
Особенности:

Профессиональный напольный насос-стойка для всех типов велосипедов, включая шоссейные и трековые
Позволяет установить велосипед на стойку для ремонта
Насос підлог Topeak JoeBlow X.O. з/маном 14bar/макс алюм клап SmartHead 1.69кг
Новый напольный насос с элегантным дизайном, имеет полностью алюминиевую конструкцию, устойчивую основу и широкую ручку, максимальное давление 200psi/14bar. Три типа ниппеля - AV/SV/DV. Универсальный клапан. В комплекте иглы для накачивания мячей.
Характеристики:

Материал: алюминий
Манометр: аналоговый
Насос підлог Topeak JoeBlow Sprint з/маном 11bar/макс алюм клап TwinHead 1.25кг
Судя по названию, это единственный насос, с которым спортсменам разрешено бегать спринт на олимпийских иргах. Вес всего 1,25 кг - самый легкий из напольных Топиков - доказывает это, не так сильно мешать будет.Шланг имеет 2 головы. В комплекте надувалка мячей. Основание из тяжелой стали, цилиндр из алюминия для понижения центра тяжести над уровем моря. Ёмкость 160 psi. Размер (L x W x H) 13.7 x 25 x 73.4 см, вес 1.25 кг
Насос підлог Topeak JoeBlow Twin Turbo з/маном 14bar/макс алюм 3кг чорн
TOPEAK JOEBLOW TWIN TURBO
Представляємо технологію Topeak TwinTurbo, нову концепцію напольних насосів, яка заощаджує до 50% вашого часу та зусиль.
Більше 25 років інженери Topeak мали одну велику мрію: створити найпродуктивніший підлоговий насос. На їхню думку, такий насос повинен мати на виході високий тиск та подавати великий об’єм повітря водночас, щоб легко, швидко та ефективно накачувати як шосейні, так і гірські велосипедні шини. Крім того, баланс між максимальною функціональністю та вишуканим дизайном має бути ідеальним. Все це поєдналося в Topeak JoeBlow Twin Turbo!

Штуцер: повністю металевий SmartHeadTM DX1 з кнопкою для скидання тиску та екстра-довгим шлангом.Манометр: аналоговий з дісплеєм 3’’ та верхнім розташуванням.Корпус: анадований алюміній.База: алюміній з гумовими накладками.Максимальний тиск: 200 psi / 14 bar.Розмір: 72x28x21смВага: 3кг.Артикул: TJB-TT
Насос підлог Topeak JoeBlow Fat для FAT з/маном 2bar/макс сталь клап TwinHead 1,8кг чорн
Напольный насос Topeak JoeBlow Fat предназначен для колёс фэтбайков. Увеличенный резервуар с большим объёмом воздуха быстро наполняет воздухом камеры. Манометр с кнопкой сброса давления позволяет точно регулировать давление в шинах.
Вес: 1.8 kgЦвет: чёрный
Насос підлог Topeak JoeBlow Dualie для FAT та MTB з/маном 5bar/макс сталь клап TwinHead 1,9кг
Этот напольный насос двойного калибра предназначен специально для покрышек фэтбайков и покрышек MTB умеренного давления. Поршень в 1,5 раза больше стандартного вмешает больший объем воздуха для быстрого наполнения больших шин.
Вес: 1.9 kgЦвет: чёрный
Насос підлог Topeak JoeBlow Elite із кріпл. інструм з/маном 11bar/макс сталь клап TwinHead
Напольный насос Topeak JoeBlow Elite имеет прочное основание, стальной резервуар и легко читаемый манометр, расположенный на рукоятке. Дополнительный длинный шланг с клапаном TWINHEAD ™ позволяет легко добраться до нужных мест. Для удобства обслуживания на насосе предусмотрено место для крепления мультитула.
Вес: 1.9 kgЦвет: чёрный
Насос підлог Blackburn Chamber HV 50psi камуфл/оранж
МЩНЫЙ НАПОЛЬНЫЙ НАСОС ДЛЯ МТБ
Этот насос качает не больше 3.4 атмосфер, что вполне достаточно для колес МТБ велосипеда. Мощный, надежный. Для любителей пива в корпус насоса встроена открывашка!

Негабаритный поршень насоса для дополнительной прочности
Насосная головка оснащена прочной крышкой из сплава и рычагом