Замок цепи

Замок ланцюга KMC 9R EPT 9 швидкостей упаковка 2 шт.
Призначений для швидкої установки і демонтажу 9-швидкісного ланцюга без витискання штифта. Характеристики: Призначення: MTB / Road (шосе) Матеріал: Нікельована сталь Сумісність з ланцюгами: 9 швидкісні (KMC, Shimano, Sram) Розміри ланок: ???11/128? Ширина: 6.6 мм Особливості: • Замок має покриття EcoProTeQ (EPT), що додатково захищає від корозії • Можливість повторного використання (Re-usable). Інструкція з використання 1. Вкоротіть ланцюг до необхідної довжини, очистіть ролик та змастіть його 4. Притисніть половинки ланки замка 2.
Замок ланцюга KMC 7/8R EPT 8 швидкостей 7.3 мм. упаковка 2шт.
Призначений для швидкої установки і демонтажу ланцюга без витискання штифта. Сумісний з ланцюгами KMC e1 EPT, X8 EPT, X8, Z8 EPT, Z8, Z8.3, Z7, Z6 / Shimano UG51, HG40, HG50, HG70, HG90 Характеристики: Призначення: MTB / Road (шосе) Матеріал: Нікельована сталь Сумісність з ланцюгами: 5/6/7/8 швидкісні (KMC, Shimano) Розміри ланок: ???3/32? Ширина: 7.3 мм Особливості: • Замок має покриття EcoProTeQ (EPT), що додатково захищає від корозії • Можливість повторного використання (Re-usable). Інструкція з використання 1. Вкоротіть ланцюг до необхідної довжини, очистіть ролик та змастіть його 4. Притисніть половинки ланки замка 2.
Замок ланцюга KMC 11R EPT срібний упаковка 2 шт.
Призначений для швидкої установки і демонтажу ланцюга без витискання штифта. Характеристики: Призначення: MTB/шосе Матеріал: Високоякісна сталь Сумісність з ланцюгами: 11 швидкісні (KMC, Campagnolo, Shimano, Sram) Розміри: 1/2' X 11/128' Довжина штифта: 5.65 мм Особливості: • Замок має покриття EcoProTeQ (EPT), що додатково захищає від корозії. • Можливість повторного використання (Re-usable).
Замок ланцюга KMC 10R EPT срібний упаковка 2 шт.
Призначений для швидкої установки і демонтажу 10-швидкісного ланцюга без витискання штифта. Характеристики: Призначення: MTB / Road (шосе) Матеріал: Нікельована сталь Сумісність з ланцюгами: 10 швидкісні (KMC, Shimano) Розміри ланок: ???11/128? Ширина: 5.88 мм Особливості: • Замок має покриття EcoProTeQ (EPT), що додатково захищає від корозії • Можливість повторного використання (Re-usable). Інструкція з використання 1. Вкоротіть ланцюг до необхідної довжини, очистіть ролик та змастіть його 4. Притисніть половинки ланки замка 2.
Новое
Замок ланцюга KMC 12R EPT срібний упаковка 2 шт.
Товар распродан
Призначений для швидкої установки і демонтажу ланцюга без витискання штифта. Характеристики: Призначення: MTB/шосе Матеріал: Високоякісна сталь Сумісність з ланцюгами: 11 швидкісні (KMC, Campagnolo, Shimano, Sram) Розміри: 1/2' X 11/128' Довжина штифта: 5.65 мм Особливості: • Замок має покриття EcoProTeQ (EPT), що додатково захищає від корозії. • Можливість повторного використання (Re-usable).
Новое
Замок ланцюга KMC CL559R-NP 10 швидкостей упаковка 2шт.
Товар распродан
Замок для ланцюгів KMC CL559R-NP Призначений для швидкої установки і демонтажу 10-швидкісного ланцюга без витискання штифта. Характеристики: Призначення: MTB / Road (шосе) Матеріал: Нікельована сталь Сумісність з ланцюгами: 10 швидкісні (KMC, Shimano, Sram) Розміри ланок: ½˝×11/128˝ Ширина: 5.88 мм Особливості: • Можливість повторного використання (Re-usable). Інструкція з використання 1.
Новое
Замок ланцюга KMC CL566R-NP 9 швидкостей упаковка 2шт.
Товар распродан
Замок для ланцюгів KMC CL566R-NP Призначений для швидкої установки і демонтажу ланцюга без витискання штифта. Характеристики: Призначення: MTB / Road (шосе) Матеріал: Високоякісна сталь Сумісність з ланцюгами: 9 швидкісні (KMC, Shimano, Sram) Розміри ланок: ½˝×11/128˝ Ширина: 6,6 мм Характеристики: • Можливість повторного використання (Re-usable). Додаткова інформація: • Для зручності установки та демонтажу можна скористатись спеціальним інструментом для роботи з замком ланцюга.
Новое
Замок ланцюга KMC CL571R-NP 8 швидкостей упаковка 2шт.
Товар распродан
Призначений для швидкої установки і демонтажу ланцюга без витискання штифта. Сумісний з ланцюгами KMC: Z8.1 SRAM: 7/8 швидкісні. Характеристики: Призначення: MTB / Road (шосе) Матеріал: Високоякісна сталь Сумісність з ланцюгами: 7/8 швидкісні (KMC, Sram) Розміри ланок: ½˝×3/32˝ Ширина: 7.1 мм Особливості: • Можливе повторне використання (Re-usable).
Новое
Замок ланцюга KMC CL573R-BU7 8 швидкостей упаковка 2шт.
Товар распродан
Призначений для швидкої установки і демонтажу ланцюга без витискання штифта. Сумісний з ланцюгами KMC: X8.99, X8.93, Z8XRB, Z7, Z6, Z50, Z33, Z30, Shimano: 6/7/8 швидкісні серії HG. Характеристики: Призначення: MTB / Road (шосе) Матеріал: Високоякісна сталь Сумісність з ланцюгами: 7/8 швидкісні (KMC, Shimano) Розміри ланок: ½˝×3/32˝ Ширина: 7.3 мм Особливості: • Можливе повторне використання (Re-usable).
Новое
Замок ланцюга KMC CL552 12 швидкостей срібний упаковка 2шт.
Товар распродан
Замок для ланцюгів KMC MissingLink 11 SILVER Призначений для швидкої установки і демонтажу ланцюга без витискання штифта. Характеристики: Призначення: MTB/шосе Матеріал: Високоякісна сталь Сумісність з ланцюгами: 12 швидкісні (KMC, Shimano, Sram) Розміри: 1/2' X 11/128' Довжина штифта: 5.65 мм Виробник не рекомендує використовувати повторно замок ланцюга на 11 швидкостей. Додаткова інформація: Для установки та демонтажу необхідний спеціальний інструмент для роботи з замком ланцюга.