Моноцикл

Корневая|Главная|Моноцикл
Моноцикл QU-AX Giraffe 20" чорний
Моноцикл QU-AX Giraffe 20' Моноцикл для тих, хто хоче дістатись вище. Має пряму ланцюгову передачу. Катати на цій машині не завдасть клопотів після освоєння класичного моноциклу. При своїх розмірах він виглядає дивовижно, але при цьому залишається практичним. Більш жорсткий, більш точний - і неймовірно легкий.
Моноцикл QU-AX OnlyOne 20" білий
Товар распродан
Моноцикл QU-AX OnlyOne 20' Моноцикл для початківців та дітей з 20' діаметром колеса. Мінімальна довжина ноги користувача по внутрішній стороні - 62 см. Характеристики: Розмір колеса: 20″ (406 мм) Вилка: Сталева з двоскладовими дропаутами, порошкове фарбування Втулка: Сталева з кріпленням шатунів під квадрат, 36 отворів Обід: Алюмінієвий (сплав 6061-T6) чорний 36 отворів Шатуни: Сталеві 114 мм, під квадрат Покришка: 20″x1.75″ (47-406) Підсідельний хомут: Алюмінієвий з ексцентриком Підсідельний штир: Сталевий 350 мм, Ø 25,4 мм з рифленням для уникнення провертання Сідло: Комфортне ергономічне зі змінним бампером Педалі: Пластикові з зачепами від ковзання Колір: Білий Вага: 4.6 кг Особливості: • Пластикові педалі, • Надійне, стильне і ергономічне сидіння зі змінними бамперами.
Моноцикл Luxus 20". black
Товар распродан
Моноцикл QU-AX Luxus Моноцикл для початківців з 20″ діаметром колеса. Мінімальна довжина ноги користувача по внутрішній стороні - 61 см. Характеристики: Розмір колеса: 20″ (406 мм) Вилка: Сталева з двоскладовими дропаутами, порошкове фарбування Втулка: Сталева з кріпленням шатунів під квадрат, 36 отворів Обід: Алюмінієвий (сплав 6061-T6) чорний 36 отворів Шатуни: Сталеві 114 мм, під квадрат Покришка: 20″x1.95″ Підсідельний хомут: Алюмінієвий на ексцентрику Підсідельний штир: Сталевий 300 мм, Ø 25,4 мм з рифленням для уникнення провертання Сідло: Комфортне ергономічне зі змінним бампером та інтегрованою ручкою Педалі: Пластикові з захистом від ковзання Колір: Чорний Вага: 5.6 кг Особливості: • Двокомпонентні пластикові педалі з великою площею контакту і вставкою проти ковзання • В комплекті другий підседільний штир для початківців (200мм) • Надійне, стильне і ергономічне сидіння зі змінними бамперами.
Моноцикл QU-AX Twin-Uni тандем чорний
Товар распродан
Моноцикл-тандем QU-AX Twin-Uni Це набагато більше, ніж просто два моноцикла! Він складається з двох повністю окремих моноциклів, але здатний на набагато більше. Двоє людей можуть їздити на ньому - і вони зможуть більше, ніж просто катати вперед чи назад. Вони вільно крутяться в рамі незалежно один від одного, що дає море фану у вигляді катання в стилі 'спагетті'. Мінімальна довжина ноги користувача по внутрішній стороні - 66 см - для заднього моноцикла, 71 см - для переднього.