Бортировочные лопатки

Корневая|Главная|Обслуживание|Ремкомплекты для шин, велоаптечка|Бортировочные лопатки
Бортувальні лопатки GUB_T01_BK з функцією закривання/відкривання замка ланцюга
Бортувальні лопатки GUB виготовляються з якісного нейлону. Крім швидкого розбортування колеса, дані лопатки мають зачепи, для знаття або установки замка ланцюга. Завдяки такій функція, вам знадобиться менше інструментів, у велопоїздці.
Бортувальні лопатки ONRIDE Side 10 прямі 3шт
Бортувальні лопатки ONRIDE Side 10 Зручний набір бортувальних лопаток, полегшить знімання та встановлення покришок на ободі та стане в нагоді, при заміні камери. Набір прямих монтажних лопаток з 3-х штук виготовлений з міцного пластику. Характеристики: • Матеріал: пластик, • В комплекті 3 шт.
Бортувальні лопатки SuperB пластикові. уп. 105 шт
Ціна вказана за 1 бортувальну лопатку одного з кольорів. Широка і пласка, компактна і легка, довговічна бортувальна лопатка. Достатьо міцна для демонтажу одних з найтвердіших покришок, включаючи більшість безкамерних.
Бортувальна лопатка Zefal, комплект (25 шт)
Міцна бортувальна лопатка. Тонка форма забезпечує легкий прохід між ободом і покришкою без пошкоджень. Кінець лопатка з поглибленням, що дозволяє знімати та повторно встановлювати покришку.Відпускається по 25шт - Матеріал: високоміцний технополімер - Вага: 11 г - Довжина: 100мм
Бортировочные лопатки BikeHand YC-313
Опис Бортіровочні лопатки BikeHand YC-313 Бортіровки зі сталі з зручними гачками для кріплення за спицю. Характеристики Бортіровочні лопатки BikeHand YC-313 Бренд BikeHand Артикул YC-31 Матеріал рами Тип гальм Педалі Обсяг Розмір Колір Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!
Бортувальні лопатки SuperB сталеві професійні
Бортувальні лопатки SuperB сталеві Професійні бортувальні лопатки розроблені для використання при роботі з твердими покришками і комбінаціями різних ободів. Для зняття покришки достатньо 2 лопатки. Особливості: • Ручки лопаток прогумовані для комфорту роботи. Характеристики: • Матеріал: сталь/пластик. Додаткові зображення: Бренд: Super B Тип товару: Бортувальні лопатки
Комплект монтажних лопаток KLS Jack 3 шт пластик
Бортувальні лопатки KLS Jack Завжди стануть у пригоді, якщо потрібно зняти покришку з обода чи замінити пошкождену камеру. Набір монтажних лопаток з 3-х штук виготовлений з міцного пластику. Характеристики: • Матеріал: пластик, • В комплекті 3 шт. Додаткові зображення: Бренд: KLS Тип товару: Бортувальні лопатки
Бортувальні лопатки ONRIDE Side 20 вигнуті 3шт
Товар распродан
Бортувальні лопатки ONRIDE Side 20 Зручний набір бортувальних лопаток, полегшить знімання та встановлення покришок на ободі та стане в нагоді, при заміні камери. Набір вигнутих монтажних лопаток з 3-х штук виготовлений з міцного пластику. Характеристики: • Матеріал: пластик, • В комплекті 3 шт.
Бортувальні лопатки SuperB для трубок (3 шт)
Товар распродан
Бортувальні лопатки SuperB для трубок Ці лопатки призначені для бортування трубок та очищення обода від клею. Характеристики: • Матеріал: пластик. Бренд: Super B Тип товару: Бортувальні лопатки
Бортувальні лопатки Schwalbe пластикові 3 штуки
Товар распродан
Бортувальні лопатки Schwalbe Призначені для знімання та одягання покришок на обід. Дозволяють зробити заміну покришки в момент. Нова форма та поверхня лопатки роблять одягання та знімання покришки просто забавкою.