Фонарики

Корневая|Главная|Аксессуары|Освещение|Фонарики
Magicshine MJ878
Ліхтар для справжніх шукачів пригод. Яскраве світло дозволяє висвітлити місце на відстані до 1000 метрів, завдяки вищій мірі захисту ліхтарем можна користуватися до 100 м.є можливість кріплення ліхтаря на зброю.
Ліхтар ручний Fenix TK16 V2.0
Fenix TK16 V2.0 – потужний, але компактний представник тактичної серії ліхтарів. Видає промінь дальністю 380 м і яскравістю до 3100 лм. Використовується система управління сигналами APF.
Ліхтар ручний Fenix PD32 V2.0
Ліхтар Fenix PD32 V2.0 – ще більш потужна версія попередньої моделі. Тепер він здатний світити на відстань 395 метрів променем потужністю 1200 люменів. Підійде навіть для пошуково-рятувальних завдань, стане надійним помічником правоохоронним органам, буде незамінним в подорожах, а також по достоїнству оценится любителями вечірніх прогулянок.
Ліхтар ручний Fenix E-LITE
Компактность и ультралегкий вес – важные преимущества Fenix E-LITE. Это многоцелевой мини-фонарь. Имеет 7 режимов и 3 светодиода – белого, красного и синего света.
Ліхтар ручний Fenix LR50R
Fenix LR50R – мощный фонарь с впечатляющей яркостью до 12000 люменов максимально. Расстояние действия – 950 метров. Такие возможности фонаря подходят для осуществления поисково-спасательных работ, можно применять модель в туризме.
Ліхтар ручний Fenix E02R синій
Легкий і компактний ліхтар-брелок, стане в нагоді для застосування кожен день. Його можна використовувати для активного відпочинку і на прогулянках. Працює з вбудованим акумулятором, видає найбільшу яскравість 200 люменів і дистанцію освітлення – до 49 метрів.
Ліхтар ручний Fenix E02R чорний
Легкий і компактний ліхтар-брелок, стане в нагоді для застосування кожен день. Його можна використовувати для активного відпочинку і на прогулянках. Працює з вбудованим акумулятором, видає найбільшу яскравість 200 люменів і дистанцію освітлення – до 49 метрів.
Ліхтар ручний Fenix E02R бронзовий
Легкий і компактний ліхтар-брелок, стане в нагоді для застосування кожен день. Його можна використовувати для активного відпочинку і на прогулянках. Працює з вбудованим акумулятором, видає найбільшу яскравість 200 люменів і дистанцію освітлення – до 49 метрів.
Ліхтар ручний Fenix E01 V2.0 блакитний
Модель ліхтарі Fenix E01 V2.0 являє собою ультракомпактний і досить легкий наключник. Запросто поміститься в кишеню, може служити в ролі аксесуара. Максимальний світловий потік – 100 люменів, а далекобійність – 35 метрів.
Ліхтар ручний Fenix LD32 UVC
Ліхтар Fenix LD32 UVC забезпечує два типи випромінювання, біле і УФ освітлення. Він здатний знезаражувати поверхню, успішно бореться з вірусами, в тому числі, з сovid-19. Для живлення тут застосовується літій-іонна батарея 18650.
Ліхтар ручний Fenix TK15UE2016 чорний
Тактичний ліхтар Fenix TK15UE наділений яскравістю світла до 1000 люмен. Він в змозі підтримувати 5 режимів роботи і має всі необхідні якості, щоб використовуватися не тільки в туристичних цілях, але і на полюванні. В тому числі, до ліхтаря можна підключити тактичну кнопку.
Ліхтар ручний Fenix TK25RB
Ліхтар моделі Fenix TK25RB сподобається як звичайним любителям поїздок на природу, так і тим користувачам, для яких важливі тактичні якості обладнання. Він яскравий, міцний, добре захищений, пропонує 8 режимів освітлення білого і синього кольору.
Ліхтар ручний Fenix PD40R Cree XHP70 LED
Один з найбільш яскравих ліхтарів в колекції Fenix — модель PD40R. Він пропонує 3000 люмен світла і в змозі працювати в одному з семи режимів. Харчування цей ліхтар отримує від акумулятора 26650.
Ліхтар ручний Fenix FD20
Невеликий ручний ліхтар Fenix FD20 увійшов в серію, яка передбачає ручне фокусування променя. Яскравість цієї моделі досягає 350 люмен, а максимальний радіус освітлення — 115 метрів. При цьому, ліхтар отримує живлення від двох батарейок АА.
Ліхтар ручний Fenix E35 UE Cree XM-L2 U2
Невеликий за розміром ліхтарик Fenix E35UE 2016 в змозі працювати з яскравістю до 1000 люмен. Він надає універсальний набір робочих режимів, які стануть у пригоді як під час активного відпочинку, так і занять спортом або навіть в процесі професійної діяльності.
Ліхтар ручний Fenix TK32 2016
Модель Fenix TK32 була доопрацьована виробниками і в редакції 2016 року стала ще більш практичною. Тепер цей ліхтар підійде не тільки туристам і любителям дозвілля на природі, але і мисливцям як підствольного джерела світла.
Ліхтар ручний Fenix LR35R
Модель Fenix LR35R – надзвичайно яскравий і невеликий за розмірами ліхтар. Призначений для пошукових цілей і може застосовуватися в туризмі, під час активного відпочинку. Далекобійний промінь долає 500 метрів максимально.
Ліхтар ручний Fenix TK22UE
Fenix TK22UE — это ультимативное решение для охотников и любителей страйкбола. Он светит с яркостью до 1600 люмен на дистанцию до 405 м. Прочный корпус из алюминиевого сплава А6061-Т6 с IP68 убережет фонарь от любых повреждений.
Ліхтар ручний Fenix TK25 Red
Для мисливців, працівників всіляких спецпідрозділів і всіх туристів, кому важливо мати якісне додаткове освітлення, компанія Fenix випустила тактичний ліхтар TK25 Red. На базі 2 світлодіодів він підтримує 8 режимів роботи та може забезпечити світловий потік яскравістю до 1000 люмен.
Ліхтар ручний Fenix TK72R 3 Cree XHP70
Fenix TK72R — це 9 000 люмен в невеликому металевому, повністю водонепроникному корпусі, із зручним управлінням і вбудованим OLED-дисплеєм. За рахунок цих особливостей, представлена модель прекрасно підходить для найрізноманітніших завдань. Цей ліхтар напевно стане в нагоді як при патрулюванні території в місті, так і під час активного відпочинку або проведення пошукової операції в умовах дикої природи.
Ліхтар ручний Fenix E20 V2.0
Модель Fenix E20 V2.0 – компактний ліхтар, підходить для щоденного носіння. Найбільша яскравість досягає 350 люменів, а дальність дії – 126 метрів. Світить модель на діоді Luminus SST20, ресурс роботи якої – 50 тисяч годин.
Ліхтар ручний лазерний Fenix TK30 Laser
Тактичний і компактний ліхтар Fenix TK30 Laser, завдяки своїм властивостям, відмінно підійде для пошуково-рятувальних цілей, туризму і полювання. Ліхтар світить білим лазерним променем з яскравістю до 500 люмен, досягаючи дистанції освітлення до 1200 метрів. Модель ліхтарі Fenix TK30 Laser маючи корпус з міцного алюмінієвого сплаву і ступінь захисту IP68, стійка до ударів і попадання води всередину корпусу.
Фонарик XML-T6
Компактный фонарик в прочном корпусе из алюминиевого сплава оснащен мощным светодиодом CREE XM-L T6, который имеет ресурс свечения свыше 100 тысяч часов. Присутствует возможность менять фокус свечения (так называемый зум), с помощью которого можно получить узкий и мощный пучок света в 680 люмен и больше, не рассеивая его в пространстве. Фонарик обладает семью (7) режимами свечения: максимально яркий, средний, экономный, стробоскоп (мигание), сигнал SOS, и несколько положений зума (увеличение/уменьшение пучка света) - переключаются неполным нажатием кнопки включения (сама кнопка светится в темноте едва заметным светом). Благодаря резиновым прокладкам на резьбе фонарик может держать воду и даже остаться рабочим после случайного падения в реку или лужу, но сильно долго держать его под водой не стоит. В комплекте идет шнурок. Питается фонарик от нескольких видов батареек: 3-х шт. типа AAA (мини-пальчик, для них в комплекте предусмотрен специальный держатель), или 1 шт. типа 18650.
Характеристики:• Модель: E6• Светодиод: CREE XML-T6• Ресурс светоиода: 100 000 часов• Материал корпуса: алюминиевый сплав• Зум: есть• Водостойкость: да• Сила света: 680 люмен• Питание: 3 шт. типа AAA (мини-пальчик), или 1 шт. типа 18650• Семь (7) режимов света: максимально яркий, средний, экономный, стробоскоп (мигание), сигнал SOS, и два положения зума (увеличение/уменьшение пучка света)• Габариты: 144 мм длина, 26 мм (диаметр в узком месте), 39 мм (диаметр в широком месте)• Вес: 133 г
Комплектация:- Фонарик- Шнурок- Держатель для батареек AAA