Мойка велосипеда

Готов к отправке
Щітка SuperB для касет
В наличии в магазине
Щетка SuperB TB-1711 мультифункциональная складная
Часть с направленным ворсом предназначена для чистки трансмиссии велосипеда (звезд, премикачів). Распадающийся шкрябань предназначен для вычищения грязи между звездами кассеты / системы шатунов.
Очищувач Squirt Bio Bike RTU шампунь 500 мл
Очищувач Squirt Bio Bike Ready-To-Use Екологічно чистий очищувач для велосипеда у формі спрея із середньою концентрацією. Має спеціальний накінечник для спінення. Повністю готовий для використання. Може використовуватись на будь-якій поверхні велосипеда. Концентрація не призначена для повноцінного чищення трансмісіїї.
Готов к отправке
Очищувач ланцюга ONRIDE Clean
В наличии в магазине
Мийка ланцюга Barbieri Найпопулярніша версія машинки для догляду за ланцюгом. Характеристики: • Матеріал: пластик. Особливості: • 3 ролики з щіточками, • Конструкція машинки розділена на дві частини • Кріплення машинки за лапку перемикача виключає необхідність тримати її руками. Бренд: ONRIDE Тип товару: Мийка ланцюга
Мийка ланцюга Longus
Доставка 2-3 дня!
Приспособление предназначено для качественной очистки цепи от смазки и грязи без необходимости снимать цепь с трансмиссии.
Новое
Щітка SuperB мультифункціональна складна
Товар распродан
Частина з направленим ворсом призначена для очищування трансмісії велосипеда (зірок, премикачів). Розкладаний шкрябань призначений для вичищення бруду між зірками касети / системи шатунів. Бренд: Super B Тип товару: Щітки
Новое
Мийка ланцюга SuperB прозора помаранчева
Товар распродан
Мийка ланцюга SuperB Мийка ланцюга TB-3208 за допомогою крутящих щіток якісно очистить ваш ланцюг від піску і бруду. Для поліпшення очисних якостей мийки рекомендовано застосовувати обезжирювач TB-3225. Інструкції та рекомендації: 1.