Точильный инструмент

Корневая|Главная|Спорт, туризм|Туристичиские товары|Точильный инструмент
Work Sharp Точилка електрична WSKTS2-I
Ножеточка для обробки леза ножів, ножиць, садових інструментів, сокир та інших пристосувань. Оновлена точилка, яка забезпечує точність, швидкість, легкість процесу заточування леза. Швидка заміна кута заточування.
Точильный станок Ganzo Razor Pro
Точилка Ganzo Razor Pro стане надійним помічником у догляді за лезами різного типу. Універсальність і простота цього верстата дозволять запросто впоратися з заточенням різних інструментів навіть новачкові. Модель Razor Pro укомплектована 4 видами каменів з різною зернистістю (на 120, 320, 600 і 1500 грит), що дозволяють проводити грубу заточування і доведення.
Тримач точильного каменю Risam RW007
Risam-компанія, яка виробляє доступні і якісні електро-точила і портативні точила для кухонних ножів, Мусати, точильні камені, портативні точила для правки і заточування ріжучої кромки ножа в кухонних або польових умовах. Тримач дозволить надійно закріпити точильний камінь, полегшить процес заточування ножа.
Точилка Risam RO002
Портативна точилка Risam RO002-компактний і легкий інструмент для редагування і заточування ріжучої кромки ножів в польових умовах.