Палатка

Новое
Намет двомісний 3F Ul Gear Floating Cloud 2 15D 3 season зелений
Намет, яка характеризується своєю надзвичайною легкістю, і в цьому полягає його головна перевага. Розрахований на відпочинок двох осіб. Дуже зручний, має продуману конструкцію, міцний і добре захищений від несприятливих умов погоди, вологи і нападу комах.
Новое
Намет одномісний 3F Ul Gear Floating Cloud 1 210T 3 season Зелений
Намет для використання під час туризму та активного відпочинку. Призначений для комфортного і безпечного перебування всередині одного туриста. Переваги: зручність, міцність, надійність, намет добре укомплектований, має невелику вагу і якісний матеріал в складі.
Новое
Намет чотиримісний 3F Ul Gear QingKong 4 210T 3 season зелений
Намет розрахований на чотирьох осіб. Являє собою надзвичайно легку модель, добре захищену від впливу вологи, несприятливих погодних умов, а так комах. Міцний і надійний намет може бути використаний в теплу пору року.
Новое
Намет одномісний 3F Ul Gear Lanshan 1 15D 3 season хакі
Намет для туризму та активного відпочинку. Головна перевага-ультралегка вага, це зручна, стійка до пошкоджень, міцна, ефективна модель. Дає надійний захист від намокання, атаки комах, різних несприятливих умов погоди.
Новое
Намет Totem Hurone 6 (v2)
Шестимісний кемпінговий двокімнатний намет Totem Huron 6 (V2), розділений на 2 окремих житлових відсіки наскрізним тамбуром висотою 2 м.
Новое
Намет Totem Summer 3 Plus (v2)
Легкий одношаровий літній тримісний намет c просторим тамбуром Totem Summer 3 Plus V2 для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі.
Новое
Намет Totem Summer 4 Plus (v2)
Легкий одношаровий літній чотиримісний намет c просторим тамбуром Totem Summer 4 Plus V2 для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі.
Новое
Намет Totem Summer 2 Plus (v2)
Легкий одношаровий літній двомісний намет c просторим тамбуром Totem Summer 2 Plus V2 для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі.
Новое
Намет Totem Tepee 3 (v2)
Універсальний тримісний легкий літній намет Totem TEPEE 3 місткістю 3+1С, одним входом і невеликим тамбуром для нескладних коротких походів і відпочинку на природі з травня по вересень
Новое
Намет Totem Tepee 4 (v2)
Універсальний чотиримісний легкий літній намет Totem TEPEE 4 з одним входом і невеликим тамбуром для нескладних коротких походів і відпочинку на природі з травня по вересень
Новое
Намет Totem POP UP 2 (v2)
Легка двомісна одношарова намет тунельного типу з автоматичною системою установки типу»вісімка'. Призначена для нетривалих аматорських походів вихідного дня в теплу пору року і літнього відпочинку.
Новое
Намет Vango Blade Pro 200 Pamir Green
Неймовірно популярна серед європейських туристів модель Vango Blade Pro 200 зарекомендувала себе, як намет з відмінним співвідношенням ціни і якості, простору і ваги, і в 2019 році була модернізована до версії Blade Pro шляхом заміни матеріалу тенту на Protex® RS (самозатухающая тканина з армованим Ripstop плетінням нитки), що має підвищену на 13% міцністю і 100% опором займання.
Новое
Намет Vango Scafell 200+ Pamir Green
Двомісний тунельний намет Vango Scafell 200 + Pamir Green призначений для трекінгу. Компанія Vango створила намет з оптимальним співвідношенням розміру, ваги та об'єму, врахувавши особливості піших походів.
Новое
Палатка Outwell Cloud 5 Blue
Outwell Cloud 5-п'ятимісний купольний намет з двома протилежними входами і затемненою спальнею. Фронтальна частина намету з тонованими вікнами створює простір для зберігання речей.
Новое
Намет Vango Carron 400 Moroccan Blue
Неймовірно популярна серед європейських туристів модель Vango Blade Pro 200 зарекомендувала себе, як намет з відмінним співвідношенням ціни і якості, простору і ваги, і в 2019 році була модернізована до версії Blade Pro шляхом заміни матеріалу тенту на Protex® RS (самозатухающая тканина з армованим Ripstop плетінням нитки), що має підвищену на 13% міцністю і 100% опором займання.
Новое
Палатка Outwell Cloud 4 Blue
Outwell Cloud 4-чотиримісний купольний намет з двома протилежними входами і затемненою спальнею. Фронтальна частина намету з тонованими вікнами створює простір для зберігання речей.
Новое
Намет Vango Tryfan 200 Pamir Green
При створенні даної моделі ставилося завдання створити просторий намет, яка підходить для різних пригод в будь-якому куточку землі, незважаючи на кліматичні умови, будь-то вологий гірський альпійський Клімат або сухий і жаркий клімат пустелі.
Новое
Палатка Outwell Lindale 5PA Blue
Outwell Lindale 5PA-п'ятимісний тунельний намет з інноваційним надувним каркасом, просторим тамбуром, двома преміальними затемненими роздільними спальнями зі знімною перегородкою і довжиною спального місця 215 см.
Новое
Намет Vango Skye II Air 500 Herbal
Серія оновлених наметів Vango Skye II Air є найкомпактнішою в лінійці виробника. Намет Vango Skye II Air 500 має порівняно невелику вагу, що дозволяє переносити намет навіть в рюкзаку, але при цьому володіє всіма корисними конструктивними особливостями повнорозмірних кемпінгових наметів.
Новое
Намет Vango Tryfan 300 Pamir Green
При створенні даної моделі ставилося завдання створити просторий намет, яка підходить для різних пригод в будь-якому куточку землі, незважаючи на кліматичні умови, будь-то вологий гірський альпійський Клімат або сухий і жаркий клімат пустелі. Похідний намет для трьох Vango Tryfan 300 Pamir Green прекрасний варіант і для більш складних піших походів і для поїздок за місто на вихідні та фестивалів під відкритим небом.
Новое
Палатка Outwell Cloud 3 Blue
Outwell Cloud 3-тримісний купольний намет з двома протилежними входами і затемненою спальнею. Фронтальна частина намету з тонованими вікнами створює простір для зберігання речей.