Обслуживание

Корневая|Главная|Обслуживание
Ключі VAR CL-17800
• набір шестигранних ключів з кульовою головкою для важкодоступних місць та прямий кінець для високих крутних моментів• розміри 1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6; 8 і 10 мм• скошені кінці для легкого розміщення в головки гвинтів• виготовлений з термообробленої промислової сталіхромоване покриття для хорошої міцностіВага нетто: 338 г.
Вижимка PRO для ланцюгів 1/5/6/7/8/9 шв.
Професійний інструмент PRO Chain Tool доступний у двох версіях для ланцюгів 1-9 та 9-12 швидкостей. Розроблений, щоб забезпечити вам кращий спортивний досвід на велосипеді, PRO Chain Tool дозволяє видаляти ланки на дорожніх, гравійних, гірських або E-Bike ланцюгах. Оновлений інструмент тепер доступний у двох варіантах: версія із більш широким отвором для 1-9 швидкостей та вужча модель для 9-12 швидкостей.
Зйомник кареток та зірок Shimano Direct Mount шатунів SuperB TB-1074
Зйомник кареток та зірок Shimano Direct Mount шатунів SuperB TB-1074
Зйомник кареток та зірок шатунів Shimano Direct Mount® XTR FC-M9100 / FC-M9120. Підходить до каретки SM-BBR60. Можна використовувати із гайковим ключем на 36 мм або гайковим ключем SuperB: TB-BB10 та TB-8919.
Динамометричний ключ з шестикутними бітами SuperB TB-TW35-5 Nm на 3 / 4 / 5 мм
Динамометричний ключ з шестикутними бітами SuperB TB-TW35-5 Nm на 3 / 4 / 5 мм
Динамометричний ключ з шестикутними бітами SuperB має ергономічну конструкцію та механізм тонких зубців, які забезпечують точне прикладання сили. Набір включає в себе біти, розміром: 3/4/5 мм, T25. Сила: 5 Nm Повертати ключ можна лише за годинниковою стрілкою.
Ключ-шестигранник SuperB Y-подібний 2/2.5/3 мм
Спеціально розроблений для гонщиків і домашнього використання. Особливості: • Виготовлений зі сталі з термообробкою для міцності і з фосфатним покриттям для твердості, • У кожному ключі поєднується найнеобхідніші розміри шестигранників. Характеристики: • Шестигранники 2/2.5/3 мм.
Ключ-шестигранник SuperB Y-подібний TORX 25/30/40
Ключ-шестигранник SuperB TB-2638 Y-подібний Спеціально розроблений для гонщиків і домашнього використання. Особливості: • Виготовлений зі сталі з термообробкою для міцності і з фосфатним покриттям для твердості, • У кожному ключі поєднується найнеобхідніші розміри ключа Thorx. Характеристики: • Ключі: TORX 25/30/40.
Очищувач Squirt Bio-Bike 1000 мл концентрат
Очищувач Squirt Bio Bike концентрований Засіб для очищення деталей велосипеда або ланцюга у вигляді концентрату. Для приготування шампуня для очищення деталей розводиться у співвідношенні 1:25, для очищення ланцюга та елементів трансмісії (касети, зірок шатунів, роликів перемикача) - 1:3. Зверніть увагу!
Масло для цепи KTM CHAIN SPRAY, спрей
KTM Chain Spray - белая смазка для цепей. Смазка легко проникает в открытые пространства цепи, смазывает цепь и защищает ее от ржавчины и износа. Также подходит для уплотнительных колец. Он содержит меньше адгезионных компонентов и хорошо подходит для смазки цепей для раодбайков и горных велосипедов в любых условиях, от сухости и пыли до дождя.
Смазка цепи Addinol ketten haft-spray, универсальная для любых поголных условий, спрей
ADDINOL Kettenhaftspray — это специальный полу­синтетический смазочный материал для экстремальных условий эксплуатации и высоких центробежных сил. 
Диапазон температур применения: от −30° С до +130 °С. 
Ключ сервісн набір Topeak PrepBox 18 проф.інстр
Набор велосипедных ключей Topeak PrepBox. 36 профессиональных инструментов высокого качества (55 функций) размещены в профессиональном кейсе. Предусмотрена съемная сумка для дополнительных инструментов. Отлично подходит для технического обслуживания как в специализированных мастерских, так и в домашних условиях.
Вес: 4,63 кг