Безкамерка

Корневая|Главная|Компоненты|Колесные части|Безкамерка
Безкамерна стрічка Schwalbe 25мм (10м)
Ободна стрічка для безкамерного обода неймовірно проста у використанні та в той же час надає відмінний захист при високому тиску. Навіть на дорожних колесах одного шару стрічним достатньо для ефективного опору. Характеристики: • Розміри: 10мx25мм.
Безкамерна стрічка Schwalbe 27мм (10м)
Ободна стрічка для безкамерного обода неймовірно проста у використанні та в той же час надає відмінний захист при високому тиску. Навіть на дорожних колесах одного шару стрічним достатньо для ефективного опору. Характеристики: • Розміри: 10мx27мм.
Безкамерна стрічка Schwalbe 29мм (10м)
Обідна стрічка Schwalbe для безкамерного обода - неймовірно проста у використанні та в той же час надає відмінний захист при високому тиску. Навіть на дорожних колесах одного шару стрічки достатньо для ефективного опору. Характеристики: • Розміри: 10мx29мм.
Герметик Mavic для бескамерных шин, 120мл
Герметик Mavic - это эффективное антипрокольное средство для велосипедов с бескамерными покрышками, которое предотвращает проколы, мгновенно заклеивая отверстия диаметром до 3 мм. Одной бутылки достаточно для установки 4-х шоссейных покрышек, либо 2-х покрышек MTB шириной до 2,3". Герметик совместим со всеми бескамерными системами.

Объём 120 мл
Безкамерний ніпель Stan's Notubes універсальний преста 44MM
Безкамерний ніпель Stans Notubes преста 44мм Дана модель сумісна з більшістю ободів на ринку, ніпеля мають зйомну серцевину для легкого заливання герметика. Збільшений розмір - 44 мм. Особливості: – Для всіх ободів та коліс Stan's NOTUBES ZTR.
Безкамерний ніпель Stan's Notubes FV 55мм (2шт на блістері) сріблясті
Одні з найкращих ніпелів для безкамерного використання - Stans Notubes - сумісні з усіма моделями ободів Stan’s BST. Ніпель виготовлений з латуні і має досить міцну конструкцію. Серцевина ніпеля легко виймається, що спрозує заливання герметика в покришку.
Вентиль Schwalbe для бескамерных ободов, 40mm (2 шт)
Вентили Schwalbe облегчат процесс монтажа и обслуживания бескамерных колёс. Установив вентили, вы сможете аккуратно и быстро залить герметик в покрышки, не разбрызгав его. В наборе два вентиля SV (Presta).
Характеристики

Размер: 40 мм.
Материал: металл.
Вентиль Schwalbe для бескамерных ободов, 60mm (2 шт)
Вентили Schwalbe облегчат процесс монтажа и обслуживания бескамерных колёс. Установив вентили, вы сможете аккуратно и быстро залить герметик в покрышки, не разбрызгав его. В наборе два вентиля SV Presta. Характеристики Размер: 60 мм. Материал: металл.>
Стрічка Rim Tape milKit, 25 мм
Надійний і довговічний тейп для безкамерних коліс. Міцний і достатньо еластичний. Щільно прилягає до поверхні обода. Рулон 10м розрахований на монтаж 4-5 коліс. Доступна ширина: 21мм, 25мм, 29мм і 32мм.
Стрічка Rim Tape milKit, 32 мм
Надійний і довговічний тейп для безкамерних коліс. Міцний і достатньо еластичний. Щільно прилягає до поверхні обода. Рулон 10м розрахований на монтаж 4-5 коліс. Доступна ширина: 21мм, 25мм, 29мм і 32мм.