Новое
Набір PRO для захисту рами (сумісний з Е-bike)
PRO Frame Protection Kit - це двадцять дві захисні наклейки для рами товщиною 0,6 міліметра кожна.Особливості:- набір різних наклейок для захисту рами,- захистіть велосипед від подряпин та ударів,- сумісний з електровелосипедами,- виготовлені з міцного пластику для ефективного захисту.
Новое
Протектор резиновый на трос с лого AUTHOR ABS - Pb-8 (3 шт) для защиты от трения о раму
Доставка 2-3 дня!
Протектор резиновый на трос, черного цвета с белым логотипом AUTHOR служит для уменьшения трения троса в точках соприкосновения с рамой, защищает лакокрасочное покрытие рамы. В упаковке 3 протектора.
Захист пера рами LPRENE Longus, 230х90/110мм, чорний
Доставка 2-3 дня!
Протектор LPRENE захищає нижню трубу рами від ударів ланцюга під час більш агресивної їзди. Під час їзди по нерівних поверхнях, з'їзді в бордюрів, стрибках, ланцюг б'ється об перо, дряпає фарбу, метал і бруднить мастилом. Захист підходить для більшості видів рам в залежності від розміру.
Защита цепи Author ACO-P03 42 зубчика
Защита цепи ACO-P03 для шатунной системы на 42 зуба.предотвращает сбрасывание цепи с верхней звездочки наружу шатунной системы а также защищает одежду велосипедиста от затягивания под цепь.
Готов к отправке
Захист рами Alligator Sawtooth від тертя рубашок перемикання (4 мм) чорний. уп 4 шт
В наличии в магазине
Захист рами від тертя рубашок перемикання Alligator Sawtooth Ціна вказана за 1 протектор. Оскільки під час поворотів керма, стрибках і різких маневрів рубашки активно рухаються відносно рами, - вони часто стають шкідниками не тільки покриттю, а й самому матеріалу рами чи вилки. Силіконові протектори надійно захистять Вашу раму від тертя рубашками перемикання. Характеристики: • Матеріал: силікон, • Розміри: (?4/?6.4) х 40 мм, • Колір: чорний. Бренд: Alligator Тип товару: Захист рами від рубашок
Готов к отправке
Захист рами Alligator Sawtooth від тертя гальмівних рубашок (5 мм) чорний. уп 4 шт
В наличии в магазине
Захист рами від тертя гальмівних рубашок Alligator Sawtooth Ціна вказана за 1 протектор. Оскільки під час поворотів керма, стрибках і різких маневрів рубашки активно рухаються відносно рами, - вони часто стають шкідниками не тільки покриттю, а й самому матеріалу рами чи вилки. Силіконові протектори надійно захистять Вашу раму і вилку від тертя рубашками діаметром 5 мм. Характеристики: • Матеріал: силікон, • Розміри: (?5/?7.4) х 40 мм, • Колір: чорний. Додаткові зображення: Бренд: Alligator Тип товару: Захист рами від рубашок