Товары для фитнеса и йоги

Мяч для фитнеса и гимнастики PowerPlay 4001 75см серебристый + насос
М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 75см Срібний + насос Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі. Опис: Фітболи (М'яч для фітнесу) широко використовуються для силових вправ, фітнесу, лікувальної і розвивальної гімнастики для дітей та вагітних жінок. Їх застосування допомагає розвивати координацію, силу і витривалість, зміцнити м′язовий корсет, покращити поставу, знімає зайве навантаження зі спини, сприяє спаленню калорій під час фітнес-занять, дозволяє зробити більш підтягнутими м′язи всього тіла. М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 75 см + насос виготовлений з міцного PVC, має класичну гладку поверхню, легкий, стійкий до розривів (максимальне навантаження до 150 кг), при контакті зі шкірою не викликає алергії. Діаметр м′яча 75 см ідеально підходить для людей зростом 165 – 175 см.
Резина для тренувань PowerPlay 4115 Level 5 (20-45 кг) Синя
Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі. Опис: Резина для тренувань PowerPlay 4115 Medium  широко використовується для фітнес тренувань, під час занять пілатесом та йогою. За допомогою такого простого аксесуара можна урізноманітнити багато вправ, збільшивши навантаження, не викликаючи водночас звикання м'язів. З таким тренажером можна тренувати руки, ноги, спину, груди. Відмінний тренажер для розвитку гнучкості, сили та витривалості.
Коврик для йоги и фитнеса PowerPlay 4010 (173*61* 0.6) мятный
Килимок для фітнесу і йоги PowerPlay 4010 (173*61* 0.6) М'ятний Призначення: для занять фітнесом та йогою вдома і в тренажерному залі. Опис: Універсальний аксесуар для тих, хто тільки почав практикувати йогу і тих, хто займається йогою давно. Також він підходить для занять пілатесом та фітнесом. Завдяки своїй товщині цей килимок надійно захищає лікті і коліна від синців при упорі на твердій поверхні. Килимок PowerPlay 4010 виготовлений з  якісного PVC, приємний на дотик, не викликає подразнення шкіри, має нековзку поверхню, завдяки чому виконувати вправи комфортно і безпечно.
Массажер PowerPlay Massage Bar 4024 желтый
Призначення: Масажер ручний для самомасажу або масажу різних частин тіла. Опис: Масажер MASSAGE BAR 4024 – це прогумований масажний ролик спеціальної форми, яка забезпечує подвійний вплив на м'язи. Завдяки металевій основі масажер стійкий до пошкоджень. Прогумовані ручки запобігають ковзанню рук під час масажу. Спеціальна форма роликів допомагає розслабити м'язи та зняти відчуття втоми.
Массажер PowerPlay Massage Bar 4030
Призначення: Масажер ручний для самомасажу або масажу різних частин тіла. Опис: Масажер MASSAGE BAR 4030 включає 5 прогумованих масажних роликів,  які дозволяють регулювати тиск на м'язи. Завдяки металевій основі масажер стійкий до пошкоджень. Прогумовані ручки запобігають ковзанню рук під час масажу. Спеціальна форма роликів імітує точковий масаж, і дозволяє зняти відчуття напруги та втоми у м′язах після тренування.
Скакалка скоростная PowerPlay 4202 желтая
Призначення: для занять кросфітом. Опис: Швидкісна скакалка для кросфіту PowerPlay 4202 – це достатньо ефективний тренажер, яким можна користуватись як у в спортзалі,  так і на вулиці чи вдома. Вона виготовлена із сталевого дроту, обтягнутого поліпропіленом, міцна, легка, не займає багато місця. Механізм підшипника виготовлений з матеріалів високої якості. На відміну від класичної конструкції, ручки PowerPlay 4202 оснащені  головками, які крутяться, з підшипниками для запобігання скручуванню шнурка під час тренування.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики PowerPlay 1733 женские коричневые S
Призначення: Жіночі рукавички PowerPlay 1733 призначені для занять фітнесом. Опис: Рукавички PowerPlay 1733 виготовлені в сучасному дизайні, із матеріалів, які забезпечують оптимальний комфорт під час використання і дозволяють шкірі дихати. Ці легкі та зручні рукавички надійно захищають від мозолів, подряпин і дрібних поранень. Міцна застібка попереджує спадання рукавичок під час занять. Нековзка поверхня дозволяє виконувати будь-які види вправ.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики PowerPlay 3492 женские черно-розовые M
Призначення: Жіночі рукавички PowerPlay 3492 призначені для занять фітнесом. Опис: Фітнес рукавички PowerPlay 3492 виготовлені із легкої і дихаючої лайкри. На вутрішній частині рукавиць використаний інноваційний матеріал, який забезпечує надійний хват і максимально захищає долоні від натирання. Рукавички виготовлені в анатомічній формі, фіксуються за допомогою регульованої застібки на липучці. Модель 3492 створена для жінок, які хочуть виглядати сучасно.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Pro Grip EVO PS-2250E Grey XL
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Pro Grip EVO PS-2250E    Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет - это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Classy Женские PS-2910 Pink S
Перчатки женские для фитнеса Power System> Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Fit Girl Evo PS-2920 Purple M
Перчатки для кроссфита Power System Fit Girl Evo PS-2920 Предназначение: для занятий кроссфитом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Workout PS-2200 Blue XL
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Workout PS-2200 Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Pro Grip PS-2250 Red M
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Pro Grip PS-2250  Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет - это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Pro Grip PS-2250 Red XL
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Pro Grip PS-2250  Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет - это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Fitness PS-2300 Black/White S
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Fitness PS-2300 Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Ultra Grip PS-2400 Black XXL
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Ultra Grip PS-2400 Black Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Описание: Тыльная сторона из эластичной и легкой фактурной ткани. Застежка на липучке.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Power Plus PS-2500 Black/Red L
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Power Plus PS-2500 Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Power Plus PS-2500 Black/Grey XL
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Power Plus PS-2500 Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Get Power PS-2550 Black S
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Get Power PS-2550 Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Cute Power PS-2560 женские Blue S
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Cute Power PS-2560 Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.
Перчатки для фитнеса и тяжелой атлетики Power System Woman’s Power PS-2570 женские Purple S
Перчатки женские для фитнеса Power System Woman’s Power PS-2570 Предназначение: для занятий фитнесом дома и в тренажерном зале. Использовать ли перчатки во время тренировки или нет это ваш личный выбор. Некоторые люди не могут представить свою тренировку без перчаток, другие твердят, что они им только мешают.