Ремкомплекты для шин, велоаптечка

Велоаптечка SuperB в пластиковому боксі (2 лопатки. 6 самоклеючих латок. 1 наждак. 2 бор.лопатки)
Рукавички KLS Lash: Міцні і легкі рукавички з короткими пальцями KLS LASH оснащені ергономічною формою накладки з піни для памяті , яка допомагає поглинати більшість ударів під час велосипедного руху і зменшує тиск на ліктьовий нерв. Область великого пальця мікрофібри. Закриття на липучках ДЕТАЛІ Долоня з пінопласту памяті Закриття на липучках ОПЦІЇ ПОКУПЦІВ Колір: чорний, вапно, червоний, синій, фіолетовий, зелений Розміри: XS, S, M, L, XL, XXL
Розпродаж!
Ремонтный комплект ICE TOOLZ 65A1
В наличии в магазине
Ремонтный комплект ICE TOOLZ 65A1.
Особенности:
Ремонтный комплект ICE TOOLZ 65A1 для заклейки камер Состоит из 18 латок, ниппеля, 10мл клея, затирки для камеры и 3 бортировок Вид товара: Ремнаборы
Велоаптечка SuperB в пластиковому боксі (2 лопатки. 6 латок. 1 наждак. 10 мл клею. 2 бор.лопатки)
Веломайка KLS Tyrion: Міцна та стильна футболка для ендуро. Дихаюча, м’яка та приємна, до тіла, тканина. Швидко сохне та забезпечує відмінну вентиляцію. Характеристика: матеріал - 100% поліестер. Колір: синій, бежевий. Розмір: S, M, L, XL, XXL. Для визначення приблизного розміру, можна скористатись таблицею з розмірною сіткою Kellys.Веломайка KLS Tyrion: Міцна та стильна футболка для ендуро. Дихаюча, м’яка та приємна, до тіла, тканина. Швидко сохне та забезпечує відмінну вентиляцію. Характеристика: матеріал - 100% поліестер. Колір: синій, бежевий. Розмір: S, M, L, XL, XXL.
Самоклейка для велокамеры Author ARS-66 AL box
Набор для ремонта ARS-66 AL box, включает 6 самоприклеивающихся заплат и наждачку помещённых в алюминиевую, водонепроницаемую коробочку, оранжевого цвета. Комплект содержит 5 наборов заплат. Вес одного набора 7.6 грамм.
Розпродаж!
Бортировочные лопатки Giyo GT-01 (3шт)
В наличии в магазине
Бортировочные лопатки GT-01 Очень сильно вам помогут при замене и демонтаже покрышки . Руками это практически сделать невозможно, стальной отверткой - нежелательно.